بیانیه لیکود علیه لاپید

کدخبر: ۶۴۰۸۱۶
اقتصادنیوز: در پی انتقادهای رئیس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی از نخست‌وزیر این رژیم، حزب «لیکود» امروز (دوشنبه) در بیانیه‌ای به شدت از وی انتقاد کرد.
بیانیه لیکود علیه لاپید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، در بیانیه حزب لیکود در انتقاد از « یائیر لاپید » آمده است: لاپید که یک توافق شرم‌آور تسلیم با حزب‌الله امضا کرد و ترجیح داد این هفته در خارج بماند، در حالی که اسرائیل مورد حمله قرار گرفته بود، فردی نیست که بتوان برای او تبلیغ کرد.

لیکود ادعا کرد: نتانیاهو از دهه‌ها پیش تهدید ایران را درک کرد و مدیریت اقدامات جهانی علیه این کشور را بر عهده داشته است.

این بیانیه پس از آن صادر شد که لاپید امروز در یک نشست خبری اعلام کرد: «بنیامین نتانیاهو» و کابینه‌اش به یک تهدید علیه موجودیت اسرائیل تبدیل شده‌اند.

وی با اعلام این موضوع که اقدامات کابینه نتانیاهو، بازدارندگی رژیم اسرائیل را از بین برده است، گفت: دوستان و دشمنان اسرائیل، این کابینه را ضعیف می بینند.

این مقام صهیونیست با اشاره به سفر هفته گذشته خود به آمریکا، گفت: من هفته قبل با مقامات ارشد دولت آمریکا در واشنگتن دیدار کردم. آنها از میزان بی مسوولیتی و سوءمدیریت کابینه نتانیاهو متعجب بودند.

لاپید، آمریکا را کماکان متعهد به تامین امنیت رژیم صهیونیستی ارزیابی کرد و گفت: نتانیاهو به امنیت ما اهمیت نمی دهد و خرابه های شهرک های نزدیک مرز غزه، خشونت های کنترل نشده (صهیونیست‌های) افراطی و از بین رفتن بازدارندگی اسرائیل موید این موضوع است.

وی خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام «کنست» (پارلمان رژیم صهیونیستی) در سرزمین‌های اشغالی شد و تاکید کرد که اگر به موقع، از شر کابینه نتانیاهو خلاص نشویم، نابود خواهیم شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی