آملی لاریجانی: ما به جهان نشان دادیم صبر جمهوری ‌اسلامی حدی دارد

کدخبر: ۶۴۰۸۲۷
اقتصادنیوز: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: صهیونیست‌ها گمان می‌کردند خیلی مقتدر هستند و گنبد آهنین نسبت به حملات مانع و بازدارنده است، اما روشن شد چنین نیست.
 آملی لاریجانی: ما به جهان نشان دادیم صبر جمهوری ‌اسلامی حدی دارد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی در سخنانی با بیان اینکه به نوعی راهبرد سیاست‌های دفاعی نظام جمهوری اسلامی به نوعی تغییر کرده است، تاکید کرد: ما به نظام کودک‌کش اسرائیل این تذکر را دادیم که از این به بعد هر کجا منافع ما و یا شخصیت های ما را مورد حمله قرار دهد، مستقیماً با آنها برخورد می‌کنیم.

خبر مرتبط
تل‌آویو در تله/ چگونه پاسخ موشکی ایران سناریوهای اسرائیل را خنثی کرد؟

اقتصادنیوز: گروهی از تحلیلگران غرب، پاسخ مستقیم ایران به اسرائیل را ماحصل تحرکات و محاسبات نادرست تل آویو می دانند و باور دارند در صورتی که اسرائیل بخواهد از سیاست تنش زایی خود پیروی کند، خود و خاورمیانه را در آستانه جنگی پرهزینه قرار خواهد داد.

 آملی لاریجانی با یادآوری خویشتن‌داری جمهوری اسلامی در برابر اقدامات متعدد شرارت‌آمیز صهیونیستها، گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی به جهان این نکته را تفهیم کرد که صبر جمهوری  اسلامی حدّی دارد.البته قدرت نظام جمهوری اسلامی هم عیان شده است. هرچند صهیونیست‌ها و هم‌ پیمانانش، خواسته‌اند این ضربات را کم‌رنگ نشان دهند، اما خودشان می‌دانند که ضربه خورده‌اند وگرنه این‌همه دستپاچگی نداشتند.

خبر مرتبط
موضع اردن در قبال پاسخ ایران مورد انتقاد شدید قرار گرفت/ آیا امان در زمین اسرائیل بازی می‌کند؟

اقتصادنیوز: فعالان شبکه‌های اجتماعی از موضع اردن در خصوص مشارکت در دفع پاسخ موشکی و پهپادی ایران به اسرائیل به شدت انتقاد کردند.

وی افزود: قدرت نظام جمهوری اسلامی در این مرحله دارای بازدارندگی بسیار بالاست هم درسطح منطقه‌ای و هم در سطح جهانی و این قدرت را هم نشان داده است ما به سپاه غیور پاسداران، به فرماندهی کل قوا و هم به همۀ مردم عزیزمان تبریک عرض می‌کنیم و امیدواریم که این قدرت هر روز فراتر رود و بتواند دشمنان نظام جمهوری اسلامی و دشمنان مسلمین را ان‌شاءالله سر جای خود بنشاند، رژیم صهیونیستی گمان می‌کرد خیلی مقتدر است و آن گنبد آهنینش نسبت به این حملات مانع و بازدارنده است، اما روشن شد که این‌چنین نیست.

این مدرس حوزه گفت: امیدوارم ظلم به مردم غزه پایان یابد و شکست هر چه سریعتر رژیم صهیونیستی رخ دهد. خداوند به همۀ مسلمین و مردم ما عزت دهد و مردم مظلوم غزه را از این ظلم عجیبی که در طول تاریخ شاید از موارد نادر باشد، نجات دهد چون در واقع رژیم صهیونیستی از تمام خطوط قرمز حقوق بشری عبور کرده و اعمالی انجام داده که تصورش برای انسان مشکل است، زنان، مردان و کودکان تحت فشار چنین ظلمی گسترده با آن مظلومیت شهید می‌شوند. امیدواریم که این ظلم هر چه زودتر پایان یابد و در اینجا هم شکست اسرائیل قطعی شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی