فوری / مرکز فرماندهی اسرائیلی‌ها در غزه به آتش کشیده شد

کدخبر: ۶۴۰۹۲۰
اقتصادنیوز: گردان‌های الاقصی در نوار غزه طی بیانیه‌ای مسوولیت هدف قرار دادن مقر فرماندهی و کنترل اشغالگران با موشک ۱۰۷ در جنوب غربی شهر غزه را بر عهده گرفت.
فوری / مرکز فرماندهی اسرائیلی‌ها در غزه به آتش کشیده شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، گروه‌های مقاومت فلسطینی در نوار غزه شامگاه روز دوشنبه از حمله با موشک هدایت شونده از نوع ۱۰۷ به یک مقر فرماندهی صهیونیستی در غزه خبر دادند.

منابع خبری فلسطینی گزارش دادند، گردان‌های الاقصی در نوار غزه در بیانیه‌ای اعلام کردند که مقر فرماندهی و کنترل دشمن را با موشک ۱۰۷ در جنوب غربی شهر غزه بمباران کردند.

از سوی دیگر، ساعاتی پیش نیز، نیروهای شهید «عمر القاسم» دوشادوش گروه‌های مقاومت فلسطینی در رویارویی با اشغالگران در غزه در بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروها و ادوات جنگی اشغالگران اسرائیلی را در شرق گورستان شرقی در شمال نوار غزه با گلوله‌های خمپاره هدف قرار داده است.

خبر مرتبط
لحظه هدف قراردادن تجهیزات جاسوسی اسرائیل + فیلم

اقتصادنیوز: صحنه‌هایی از عملیات مقاومت اسلامی در هدف قرار دادن تجهیزات جاسوسی اسرائیل منتشر شد.

گفتنی است که وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه تازه‌ترین آمار شهدا و مجروحان جنگ در غزه را اعلام کرد. این وزارتخانه تاکید کرد در ۲۴ ساعت گذشته ۶۸ فلسطینی دیگر در نوار غزه به شهادت رسیده و ۹۴ نفر هم زخمی شدند.

وزارت بهداشت غزه بیان کرد که شمار کلی شهدای جنگ در غزه از هفتم اکتبر تا این لحظه به ۳۳ هزار و ۷۹۷ نفر و شمار مجروحان نیز به ۷۶ هزار و ۴۶۵ نفر رسیده است.

قریب به ۸۰۰۰ نفر نیز همچنان مفقود و زیر آوار هستند و تلاش برای بیرون کشیدن آن‌ها همچنان ادامه دارد. همچنین ۷۳ درصد از شهدا و مجروحان جنگ در غزه زن و کودک هستند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید