نتانیاهو به همپیمانان غربی‌اش پشت کرد/ ما خودمان برای خودمان تصمیم گیری می‌کنیم

کدخبر: ۶۴۱۳۱۵
اقتصادنیوز: نخست‌وزیر اسرائیل امروز (چهارشنبه) در سخنانی خطاب به توصیه‌های هم‌پیمانان غربی این رژیم در رابطه با جنگ غزه و تشدید تنش در منطقه، گفت که «تل‌آویو خودش برای خودش تصمیم می‌گیرد.»
نتانیاهو به همپیمانان غربی‌اش پشت کرد/ ما خودمان برای خودمان تصمیم گیری می‌کنیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، « بنیامین نتانیاهو » نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پس از دیدار با وزرای خارجه آلمان و انگلیس، گفت: از دوستانمان به خاطر نصیحت‌ها و توصیه‌هایشان و همچنین کمک به ما تشکر می‌کنم اما ما خودمان برای خودمان تصمیم گیری می‌کنیم.

خبر مرتبط
درخواست ضدایرانی رییس اسرائیل از انگلیس و آلمان+ جزئیات

اقتصادنیوز: رییس رژیم صهیونیستی در دیدار با وزرای امور خارجه آلمان و انگلیس در اراضی اشغالی درخواستی ضدایرانی را با آن‌ها مطرح کرد.

وی افزود: برای دفاع از اسرائیل هر اقدامی را که لازم باشد، انجام خواهیم داد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در بخش دیگری از اظهاراتش منکر وضعیت فاجعه‌بار در غزه در نتیجه تداوم حملات و محاصره آن شد.

خبر مرتبط
واکنش صدراعظم آلمان به پاسخ نظامی ایران

اقتصادنیوز : صدراعظم آلمان در واکنش به پاسخ ایران به اقدامات متجاوزانه اسرائیل طی عملیات «وعده صادق» این حمله را محکوم کرده و خواستار جلوگیری از گسترش تنش‌ها شد.

نتانیاهو همچنین در تلاش برای جلب رضایت شهرک نشینان معترض، اضافه کرد: کابینه امروز با برنامه‌ای برای بازسازی شهرک‌های مجاور نوار غزه موافقت خواهد کرد.

پس از گذشت بیش از ۶ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرومی‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۶ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی