رسانه صهیونیستی مدعی شد/ اصابت موشک‌های ایران به تاسیسات هسته‌ای اسرائیل

کدخبر: ۶۴۱۴۷۱
اقتصادنیوز: یک رسانه صهیونیستی با اشاره به جزئیات تازه از پاسخ موشکی و پهپادی ایران، اذعان کرد که تاسیسات هسته‌ای دیمونا و پایگاه‌های نواتیم و رامون در النقب مورد اصابت قرار گرفتند.
رسانه صهیونیستی مدعی شد/ اصابت موشک‌های ایران به تاسیسات هسته‌ای اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، روزنامه صهیونیستی معاریو در گزارشی در مورد پاسخ موشکی و پهپادی ایران نوشت: پدافند هوایی تنها با ۸۴درصد از حمله ایران مقابله کرد و ادعای سخنگوی ارتش اسرائیل مبنی بر مقابله با ۹۹درصد از موشک‌ها وپهپادها صحت ندارد.

در این گزارش آمده است: تصاویر ماهواره‌ای نشان می‌دهد که دست‌کم یکی از ساختمان‌های تاسیسات هسته‌ای دیمونا مورد اصابت قرار گرفته و محوطه این تاسیسات نیز دو بار مورد اصابت قرار گرفته است.

در بخشی از این گزارش آمده است که بررسی ویدیوها نشان می‌دهد که پایگاه نواتیم در النقب نیز ۴ بار مورد اصابت موشک‌های ایرانی قرار گرفته است.

در بخش دیگری نیز تاکید شده است: ویدیوهای منتشر شده نشان می‌دهد که پایگاه هوایی رامون در صحرای النقب نیز ۵ اصابت توسط موشک‌های ایرانی داشته است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه‌شب با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

خبر مرتبط
گفتگوی روسای جمهور ایران و روسیه درباره پاسخ سپاه به اسرائیل/ پوتین: پاسخ ایران، بهترین روش برای تنبیه متجاوز بود

اقتصادنیوز: رئیس جمهور با بیان اینکه عملیات "وعده صادق" با هدف تنبیه متجاوز با موفقیت انجام شده است، تاکید کرد: قاطعانه اعلام می‌کنیم هر گونه اقدام علیه منافع ایران را سهمگین‌تر، گسترده و دردناک‌تر از قبل پاسخ خواهیم داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

خبر مرتبط
پیام قدردانی دادستان کل کشور به نیروهای مسلح و سپاه پاسداران

دادستان کل کشور در پیامی از اقدام غیورانه و شجاعانه نیروهای مسلح و سپاه پاسداران در عملیات موفق وعده صادق قدردانی کرد.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید