امام جمعه اصفهان:

با عملیات وعده صادق توانستیم از دیوار آهنین اسرائیل عبور کنیم

کدخبر: ۶۴۱۶۱۲
اقتصادنیوز: امام جمعه اصفهان گفت: عملیات وعده صادق در نوع خود بی‌نظیر بود، زیرا بسیاری از موشک‌های ایرانی به هدف برخورد کرده و این یعنی با عملیات طوفان‌القصی و عملیات وعده صادق توانستیم از دیوار آهنین صهیونیست‌ها عبور کنیم
 با عملیات وعده صادق  توانستیم از دیوار آهنین اسرائیل عبور کنیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سید یوسف طباطبایی‌نژاد در خطبه‌های نماز جمعه اصفهان، با اشاره به انهدام امروز ریزپرنده‌های دشمن توسط پدافند هوایی ارتش، اظهار کرد: دشمن نتوانست غلطی بکند و این نشانه ضعف و ناتوانی دشمن است.

وی افزود: هیمنه رژیم جعلی صهیونیستی از بین رفته و این نشانه پیروزی اسلام و جبهه مقاومت است.

وی با اشاره به عملیات وعده صادق، تصریح کرد: عملیات وعده صادق خسارات جبران ناپذیری برای رژیم صهیونیستی به همراه داشت و باعث از بین رفتن هیمنه این رژیم جعلی شد. 

خبر مرتبط
واکنش علم الهدی به طرح عفاف و حجاب نور/ رویکرد اصلی تذکر محترمانه است، نه برخورد و اقدام قهری

اقتصادنیوز : نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت که در جریان اجرای طرح موفق نور که به همت عزیزان نیروی انتظامی درحال اجراست، یک عده افراد ناآگاه و مغرض برای اینکه اسلام را بکوبند، می گویند این حرکت یک برخورد زورمندانه است و اینطور جلوه می دهند که بنای نیروی انتظامی بر برخورد و مقابله است؛ نخیر اینطور نیست.

امام جمعه اصفهان بیان کرد: جنایات‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه باعث خشم و اعتراض ملت‌های جهان و از جمله آمریکا شده است. 

طباطبایی‌نژاد با بیان اینکه صهیونیست‌ها آلت دست آمریکا و انگلیس هسنتد، گفت: عملیات وعده صادق در نوع خود بی‌نظیر بود، زیرا بسیاری از موشک‌های ایرانی به هدف برخورد کرده و این یعنی با عملیات طوفان‌القصی و عملیات وعده صادق، توانستیم از دیوار آهنین صهیونیست‌ها عبور کنیم؛ دیوای که حتی از تار عنکبوت نیز سست‌تر بود.

آیت‌الله طباطبایی‌نژاد با اشاره به ۲۹ فروردین‌ماه روز ارتش و دوم اردیبهشت، سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، افزود: امروز ارتش و سپاه پاسداران خدمات فراوانی در زمینه دستیابی به تجهیزات مدرن دفاعی و نظامی و دفاع از کشور داشته‌اند که جای تقدیر دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی