واکنش شیخ زکزاکی به پاسخ موشکی ایران به اسرائیل/ از خوشحالی اشک ریختم

کدخبر: ۶۴۱۹۵۱
اقتصادنیوز: رهبر نهضت اسلامی نیجریه گفت: وقتی که شنیدم ایران حمله اسرائیل به کنسولگری‌خود در سوریه را تلافی کرده‌است، بسیار خوشحال شدم و از خوشحالی اشک ریختم.
واکنش شیخ زکزاکی به پاسخ موشکی ایران به اسرائیل/ از خوشحالی اشک ریختم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر نهضت اسلامی نیجریه در دیدار مسئولان نهادهای مذهبی و فعالان اجتماعی نیجریه، با اشاره به عملیات «وعده صادق» بیان داشت: حمله ایران به اسرائیل باعث ایجاد امید در قلب مستضعفان جهان در سراسر جهان با هر عقیده‌ای شد.

وی با تاکید بر اینکه حمله سپاه پاسداران به اسرائیل باعث بازدارندگی این رژیم از جنایات بیشتر می‌شود، افزود: پیام این حمله این بود که اگر این رژیم تاکنون ما را تهدید می‌کرد زمان آن فرا رسیده است که تهدید ما را بچشند.

رهبر نهضت اسلامی نیجریه اضافه کرد: توهم شکست‌ناپذیری اسرائیل که در اذهان برخی رسوخ کرده بود با حمله ایران به این رژیم از هم گسسته شد و نشان داد آنچه پنداشته می‌شد خواب و خیالی بیش نبوده‌است.

خبر مرتبط
نیجریه از این کشور جنگنده می‌خرد

اقتصادنیوز: نیروی هوایی نیجریه به منظور تقویت ناوگان خود از ایتالیا جنگنده خریداری می کند.

 

وی ادامه داد: قبلا وقتی که می‌شنیدم کسی از خوشحالی گریه کرده است خیلی تعجب می‌کردم، اما وقتی که شنیدم ایران حمله اسرائیل به کنسولگری‌اش در سوریه را تلافی کرده است، بسیار خوشحال شدم و از خوشحالی اشک ریختم.

خبر مرتبط
ادامه مشکلات ناامنی در نیجریه/ 15 کودک از مدرسه ربوده شدند

اقتصادنیوز: افراد مسلح در نیجریه بار دیگر به یک مدرسه در شمال غرب این کشور حمله کرده و ۱۵ دانش‌آموز را ربودند.

شایان ذکر است در این دیدار که به صورت سالانه انجام می‌پذیرد درباره اتفاقات یک سال گذشته گفت‌وگو می‌شود و بر اساس آن، خط مشی حرکت اسلامی در سال آینده ترسیم می‌گردد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی