سایه جنگ اوکراین بر سر مردم فرانسه

کدخبر: ۶۴۱۹۸۵
اقتصادنیوز: رهبر حزب وطن‌پرستان فرانسه با به چالش کشیدن امتناع نخست وزیر این کشور در حمایت از صلح گفت، فرانسه با تداوم کمک‌های نظامی و مالی به اوکراین فقیرتر می‌شود.
سایه جنگ اوکراین بر سر مردم فرانسه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «فلوریان فیلیپو» رهبر حزب میهن‌پرستان فرانسه در حساب کاربری خود در رسانه‌های اجتماعی نوشت: «این امتناع لجوجانه از مذاکرات و گریز از صلح، باعث بدتر شدن روزانه تلفات انسانی این جنگ می‌شود و در عین حال، فرانسه هر روز فقیرتر می‌شود و این روند ما را با خطر جدی مواجه می‌کند. ارسال تسلیحات و پول به اوکراین را متوقف کنید!»

به نقل از شبکه خبری راشا تودی، «گابریل اتل» نخست‌وزیر فرانسه اخیرا تاکید کرده بود که تا زمانی که پاریس از اوکراین حمایت می‌کند، این کشور به جنگ ادامه می‌دهد.

خبر مرتبط
دیدار و رایزنی سران کانادا و لهستان درباره اوکراین

اقتصادنیوز: نخست وزیر کانادا و رئیس جمهور لهستان در مورد راه‌های ارسال کمک‌های بیشتر به اوکراین با یکدیگر دیدار کردند.

وی در جریان مصاحبه روز پنجشنبه خود با تلویزیون BFMTV اذعان کرد که کمک به اوکراینی‌ها هزینه‌ای دارد اما این را هم گفت که اگر روسیه در این جنگ پیروز شود، هزینه و بهای انرژی و غذا حتی بیشتر هم می‌شود و موج مهاجرت به اروپا بزرگ‌تر خواهد شد.

اما رهبر حزب میهن‌پرستان فرانسه تاکید کرد که اوکراینی‌ها با این حرف‌ها دارند می‌میرند.

خبر مرتبط
انتقاد شدید روسیه از کمک آمریکا به اوکراین، اسرائیل و تایوان/ اوضاع وخیم تر می شود!

اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت خارجه روسیه معتقد است کمک نظامی آمریکا به اوکراین، رژیم صهیونیستی و تایوان باعث بدتر شدن اوضاع جهان می‌شود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی