ادعای پوچ و جدید فرانسه؛ ایران تهدیدی برای اروپاست!

کدخبر: ۶۴۲۲۷۵
اقتصادنیوز: وزیر دفاع فرانسه طی یاوه‌گویی‌هایی مدعی شد ایران تهدیدی نه فقط برای اسرائیل و خاورمیانه بلکه برای اروپا است.
ادعای پوچ و جدید فرانسه؛ ایران تهدیدی برای اروپاست!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سباستین لکورنو در مصاحبه‌ای با روزنامه فرانسوی لوپاریزین Le Parisien مدعی شد که حضور فرانسه در منطقه به کنترل تشدید تنش کمک کرده است.

خبر مرتبط
سایه جنگ اوکراین بر سر مردم فرانسه

اقتصادنیوز: رهبر حزب وطن‌پرستان فرانسه با به چالش کشیدن امتناع نخست وزیر این کشور در حمایت از صلح گفت، فرانسه با تداوم کمک‌های نظامی و مالی به اوکراین فقیرتر می‌شود.

وی ضمن حمایت از اقدام وحشیانه رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران در دمشق پایتخت سوریه ادعا کرد: ایران تاکنون از طریق عوامل خود غیرمستقیم عمل کرده است، اما شنبه گذشته اقدام به حمله مستقیم به اسرائیل کرد.

خبر مرتبط
نتانیاهو دست به دامن فرانسه شد

اقتصادنیوز: با شدت گرفتن حمله‌های حزب الله لبنان علیه مواضع رژیم صهیونیستی نخست وزیر این رژیم دست به دامن فرانسه شد.

وزیر دفاع فرانسه در ادامه لفاظی‌های خود با تحلیل احتمال گسترش درگیری در خاورمیانه ادعا کرد در پشت جنگ اسرائیل علیه غزه، سایه تهران با دستور کار بی ثباتی منطقه نهفته است و این موضوع می‌تواند تهدیدی برای اروپا هم باشد.

فرانسه از حامیان رژیم صهیونیستی و سیاست نسل کشی آن فرانسه اخیرا اعلام کرد در رهگیری تعدادی از پهپاد‌ها و موشک‌های ایران علیه رژیم صهیونیستی نقش داشته است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی