تظاهرات خانواده اسرا در قلب تل‌آویو علیه نتانیاهو

کدخبر: ۶۴۲۸۹۶
اقتصادنیوز: خانواده های اسیران اسرائیلی و شهرک نشینان امروز پنجشنبه همزمان با برگزاری جلسه شورای جنگ این رژیم در قلب شهر تل آویو در سرزمین های اشغالی تظاهرات کردند.
تظاهرات خانواده اسرا در قلب تل‌آویو علیه نتانیاهو

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، خانواده های اسیران صهیونیست و شهرک نشینان امروز پنجشنبه بار دیگر در منطقه «کریاه» در مرکز شهر تل آویو که مقرهای سیاسی و نظامی رژیم صهیونیستی در آنجا قرار دارد، تظاهرات کردند.

آنها در این تظاهرات سیاست های کابینه رژیم صهیونیستی را به باد انتقاد گرفته و خواهان بسته شدن قرارداد مبادله اسیران فلسطینی با بستگان اسیر خود در نزد مقاومت فلسطین شدند.

خبر مرتبط
نشست اضطراری کابینه جنگ اسرائیل/ تصمیم برای حمله به رفح یا تبادل اسرا؟

اقتصادنیوز: منابع خبری از آغاز نشست کابینه جنگ اسرائیل برای بررسی حمله احتمالی به رفح خبر دادند.

از زمان آغاز عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر (۱۵ مهر)، توده صهیونیستها و بویژه خانواده های اسیران صهیونیست و همچنین محافل سیاسی و امنیتی رژیم صهیونیستی نتانیاهو و ائتلاف حاکم او را مسئول غافلگیر شدن این رژیم در برابر مقاومت فلسطین و وقوع این عملیات می دانند و از عملکرد نتانیاهو در مدیریت جنگ انتقاد می کنند.

خبر مرتبط
جزئیات جدید از مذاکرات آتش‌بس در غزه و تبادل اسرا

اقتصادنیوز: معاون رئیس جنبش حماس در غزه درخصوص مذاکرات آتش‌بس در غزه و تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل اظهارنظر کرد.

خانواده های اسیران صهیونیست و شهرک نشینان از آغاز عملیات طوفان الاقصی بارها علیه سیاست های کابینه تظاهرات کرده اند که به زد و خورد با پلیس و بازداشت شماری از آنها منجر شده است. آنها تاکید کرده اند که کابینه رژیم صهیونیستی به سرنوشت بستگان اسیر خود در نزد مقاومت فلسطین بی توجهی می کند و آنها در اولویت تصمیم گیری های اعضای کابینه قرار ندارند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی