الحوثی: جنگ اسرائیل ، جنگ علیه کل جامعه فلسطین است

کدخبر: ۶۴۲۹۰۱
اقتصادنیوز: رهبر جنبش انصارالله یمن با اشاره به آمار بالای شهدا و زخمی‌ها در غزه گفت، حملات برنامه‌ریزی‌شده اسرائیل علیه ملت فلسطین در نوار غزه در واقع جنگ علیه کل جامعه ساکن این منطقه است.
الحوثی: جنگ اسرائیل ، جنگ علیه کل جامعه فلسطین است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «سید عبدالملک بدر الدین الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنرانی روز پنجشنبه خود گفت: نسبت شهدا و زخمی‌های غزه نزدیک به ۶ درصد از جامعه ساکن غزه را تشکیل می‌دهد و این بالاترین درصد کشتار در عصر حاضر است.

الحوثی گفت: حملات برنامه‌ریزی‌شده اسرائیل علیه ملت فلسطین در نوار غزه درواقع جنگ علیه کل جامعه ساکن این منطقه است.

رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: دشمن اسرائیلی هر روز مردم را فلسطین را با تمام ابزارهای کشتار جمعی و گرسنگی دادن و شیوع بیماری‌های واگیردار هدف قرار می‌دهد.

خبر مرتبط
الحوثی: رویکرد خصمانه به هیچ کشور عربی نداریم/ درحال جنگ با مثلث شرارت آمریکا، انگلیس و اسرائیل هستیم

رهبر انصارالله یمن گفت که کشورش رویکرد خصمانه نسبت به هیچ کشور عربی ندارد و درحال جنگ با مثلث شرارت یعنی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی است.

او با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی هر روز به شیوه‌های خود برای به قتل رساندن مردم ساکن نوار غزه تنوع می‌بخشد، گفت: دشمن اسرائیلی با پخش صدای فریاد کودکان از پهپادها که در حال کمک خواستن هستند، مردم غزه را فریب داده و آنها را هدف قرار می‌دهند.

خبر مرتبط
انتقاد الحوثی از کشورهای عربی/آمریکا ارباب جهان نمی‌ماند

اقتصادنیوز: یکی از اعضای شورای عالی سیاسی انصارالله یمن گفت: آمریکا ارباب جهان باقی نخواهد ماند و در دوره‌ای از ناوهای بزرگ صحبت می‌کرد، اما امروز سلاح‌هایی داریم که می‌تواند به آنها برسد.

الحوثی در ادامه گفت: این دشمن بیمارستان‌ها را به گورهای دسته جمعی تبدیل کرده و در آنها مرتکب جنایاتی چون اعدام کادر درمان و بیماران می‌شود، در هیچ نقطه‌ای از جهان نشنیدیم جنایاتی در این سطح از جنایات فجیع دشمن اسرائیلی انجام شود.

رهبر انصارالله یمن افزود: با شناسایی گورهای دسته جمعی در داخل بیمارستان ناصر مشخص شد که دشمن پیکرهای شهدا را مثله کرده و اعضای بدن آن‌ها را به سرقت برده است.

خبر مرتبط
الحوثی: اسرائیل برای کل بشریت خطرناک است

عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن پنجشنبه شب گفت: کشتار دسته‌جمعی که دشمن صهیونیستی با مشارکت آمریکا در غزه پیش گرفته است، یک سیاست برنامه ریزی شده و عمدی است.

او ادامه داد: دشمن به شکلی گسترده به شیوه گرسنگی دادن ادامه می‌دهد و بیمارستان کمال عدوان هر روز ۵۰ کودک دچار خشکی و کمبود غذا را پذیرش می‌کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی