درگیری پلیس اسرائیل با معترضان مقابل وزارت جنگ این رژیم+ فیلم

کدخبر: ۶۴۳۲۹۹
اقتصادنیوز: منابع خبری شنبه شب گزارش دادند که نیروهای پلیس اسرائیل با صهیونیست‌های معترض که خواستار توافق مبادله اسرا با حماس هستند مقابل وزارت جنگ این رژیم در تل‌آویو درگیر شدند.
درگیری پلیس اسرائیل با معترضان مقابل وزارت جنگ این رژیم+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ، پلیس رژیم صهیونیستی با تظاهرات کنندگان مقابل وزارت جنگ این رژیم در تل آویو درگیر شد و نیروهای پلیس با برخورد با معترضان به دنبال پراکنده کردن آنها هستند.

در همین رابطه، رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که هزاران شهرک نشین با برپایی تظاهراتی به سمت خانه بنیامین نتانیاهو در قیساریه، خواستار دستیابی فوری به توافق مبادله اسرا با مقاومت در غزه شدند.

خبرنگار الجزیره اعلام کرد که پلیس رژیم صهیونیستی همسر یکی از اسرای صهیونیست در غزه را در جریان تظاهرات امشب (شنبه) در تل آویو بازداشت کرده است.

منابع رسانه‌ای صهیونیستی ساعاتی پیش نیز اعلام کرده بودند که هزاران صهیونیست امروز در خیابان «کابلان» در تل‌آویو تجمع کردند و خواستار برگزاری انتخابات زود هنگام شدند.

معترضان همچنین با سر دادن شعارهایی، خواستار امضای توافق تبادل اسرا با جنبش حماس و بازگرداندن اسرای صهیونیست از نوار غزه شدند.

هزاران صهیونیست نیز در مقابل مقر وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در تل‌آویو تظاهرات کردند و آزادی اسرای صهیونیست را خواستار شدند.

پس از گذشت ۲۰۴ روز از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرومی‌رود.

این رژیم طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم صهیونیستی این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۲۰۴ روز نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی