تظاهرات شهرک‌نشینان علیه نتانیاهو/ لاپید به معترضان پیوست + عکس

کدخبر: ۶۴۳۳۲۹
در تظاهرات شهرک‌نشینان علیه نخست‌وزیر اسرائیل در تل‌آویو، رئیس مخالفان کابینه نتانیاهو هم حضور پیدا کرد.
تظاهرات شهرک‌نشینان علیه نتانیاهو/ لاپید به معترضان پیوست + عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، یائیر لاپید رئیس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در تظاهرات ضددولتی شنبه شب صهیونیست‌ها در تل آویو که در حمایت از توافق مبادله اسرا برگزار شد، حضور داشت.

در همین رابطه، رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که حدود ۱۰ هزار نفر در تظاهرات شنبه شب صهیونیست‌ها در تل آویو حضور داشتند.

منابع رسانه‌ای صهیونیستی پیش تر اعلام کرده بودند که هزاران صهیونیست امروز در خیابان «کابلان» در تل‌آویو تجمع کردند و خواستار برگزاری انتخابات زود هنگام شدند.

معترضان همچنین با سر دادن شعارهایی، خواستار امضای توافق تبادل اسرا با جنبش حماس و بازگرداندن اسرای صهیونیست از نوار غزه شدند.

هزاران صهیونیست نیز در مقابل مقر وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در تل‌آویو تظاهرات کردند و آزادی اسرای صهیونیست را خواستار شدند.

به گزارش ایرنا، پس از گذشت بیش از ۶ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرومی‌رود.

این رژیم طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم صهیونیستی این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۲۰۴ روز نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

171094112

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی