شب خونین غزه؛ 22 شهید در حملات گسترده هوایی و توپخانه‌ای ارتش اسرائیل

کدخبر: ۶۴۳۵۲۷
در حملات سنگین توپخانه‌های و هوایی شب گذشته اسرائیل به شهر رفح در جنوب و همچنین مناطق مرکزی باریکه غزه، ۲۲ تن شهید و چندین فلسطینی نیز مجروح شده‌اند.
شب خونین غزه؛ 22 شهید در حملات گسترده هوایی و توپخانه‌ای ارتش اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، شامگاه یکشنبه و بامداد امروز (دوشنبه) سلسله حملات رژیم صهیونیستی به شهر رفح در جنوب و همچنین مناطق مرکزی باریکه غزه، که به شکل هوایی و نیز با آتش توپخانه این رژیم انجام شد، ده‌ها فلسطینی از جمله چندین زن و کودک را به خاک و خون کشید.
بنا بر اعلام منابع فلسطینی در جنایت شب گذشته و بامداد امروز صهیونیست‌ها دست‌کم ۲۲ تن شهید و چندین فلسطینی نیز مجروح شده‌اند. سه کودک در میان شهدای این حملات هستند.

شبکه الجزیره نیز گزارش داد که اردوگاه‌های نصیرات و بوریج و شهر دیرالبلح در مرکز نوار غزه هدف حملات رژیم صهیونیستی بوده‌اند و سه خانه در مناطق مختلف شهر رفح نیز هدف حمله هوایی قرار گرفته است.

حملات اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه در حالی است که شبکه «آی۲۴» اسرائیل، با اعلام اینکه تلاش‌ها برای رسیدن به توافق تبادل اسرا و زندانیان همچنان ادامه دارد، خبر داد که که تل‌آویو منتظر دریافت پاسخ حماس به آخرین پیشنهاد خود در زمینه مبادله زندانیان و اسرا است و انتظار می‌رود حماس طی ۴۸ ساعت آینده به این پیشنهاد پاسخ دهد.
آی‌۲۴ به نقل از یک مقام صهیونیستی که نامش فاش نشده، اعلام کرد: امتیازات بزرگی در مورد بازگشت آوارگان به شمال غزه پیشنهاد شده است.
در همین حال عزت الرشق، عضو دفتر سیاسی حماس تأکید کرد که این جنبش هنوز پاسخی به پیشنهادات اسرائیل نداده است.
او گفت که حماس هنوز تصمیمی در رابطه با این موضوع نگرفته و مساله هنوز در دست بررسی است و آنچه در رسانه‌های اسرائیلی منتشر می‌شود برای گمراه کردن مردم است

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی