جلسه علنی نوبت عصر امروز تشکیل نشد

کدخبر: ۶۴۳۶۵۴
اقتصادنیوز: جلسه علنی نوبت عصر امروز - دوشنبه ۱۰ اردیبهشت - مجلس شورای اسلامی به دلیل به حد نصاب نرسیدن نمایندگان تشکیل نشد.
جلسه علنی نوبت عصر امروز تشکیل نشد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، جلسه علنی نوبت عصر امروز - دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه - مجلس شورای اسلامی به دلیل به حد نصاب نرسیدن نمایندگان تشکیل نشد.

نمایندگان در جلسه نوبت صبح امروز جداول لایحه بودجه ۱۴۰۳ را بررسی کردند و قرار بود در نوبت عصر ادامه بررسی جداول در دستور کار صحن علنی قرار گیرد.

طبق اصلاحات آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی روند بررسی بودجه تغییر کرده است بدین شکل که ابتدا مجلس شورای اسلامی بخش اول لایحه مربوط به احکام و منابع و مصارف را بررسی و تصویب می‌کند و بعد از تصویب بخش اول و ابلاغ به دولت، نوبت به بررسی بخش دوم مربوط به جداول می‌شود.

بخش اول لایحه بودجه ۱۴۰۳ در اسفندماه ۱۴۰۲ برای اجرا به دولت ابلاغ شد و از امروز نوبت بررسی بخش دوم لایحه بودجه۱۴۰۳ مربوط به جداول آغاز شد.

برای اولین‌بار قرار است که جداول در صحن مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گیرد و پیش از این و در سال‌های گذشته و در مجالس قبلی فقط احکام و سقف منابع و مصارف لایحه بودجه در صحن مجلس مورد رسیدگی قرار می‌گرفت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی