اختلافات داخلی در کابینه اسرائیل/ مواضع وزیر جنجالی اسرائیل خطرساز شد!

کدخبر: ۶۴۴۶۸۲
وزیر آموزش و پرورش اسرائیل از مواضع وزیر امنیت داخلی انتقاد کرد و گفت:مواضع وی امنیت ما را به خطر می اندازد.
اختلافات داخلی در کابینه اسرائیل/ مواضع وزیر جنجالی اسرائیل خطرساز شد!

«یوآو کیش» وزیر آموزش و پرورش رژیم صهیونیستی بامداد یکشنبه با انتقاد از ایتامار بن گویر وزیر امنیت داخلی اعلام کرد که اظهارات و مواضع وی امنیت ما را به خطر می اندازد.

کیش تصریح کرد: مانور سیاسی که بن گویر علیه نتانیاهو به آن دست می‌زند بسیار خجالت آور است و به امنیت اسرائیل آسیب می‌رساند.

با انتشار گزارش‌هایی مبنی بر امیدواری برای رسیدن به توافق در مذاکرات رژیم صهیونیستی و مقاومت حماس، بن گویر نتانیاهو را تهدید کرد. به گزارش ایرنا، بن گویر دیشب گفت: نتانیاهو خوب می داند که پیامد عدم پایندی به وعده‌های که داده شامل مخالفت با هرگونه مذاکره بد با حماس و حمله به رفح چه خواهد بود.

پیش از اظهارات کیش، «آموس یدلین» فرمانده اسبق شعبه اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی با اشاره به تسلط بن گویر و بزالل اسموتریچ وزیر دارایی بر بنیامین نتانیاهو گفت:نخست وزیر، اسیر این دو وزیر شده است. همزمان با این اظهارات، یسرائیل هیوم (اسرائیل امروز) روزنامه صهیونیستی گزارش داد که تظاهر کنندگان اسرائیلی در تظاهرات تل آویو شعار «بن گویر مجرم و جنایتکار است» سر دادند.

بزالل اسموتریچ وزیر دارایی رژیم صهیونیستی و هم قطار بن گویر که از آنها به کسانی یاد می شود که نتانیاهو زیر فشار آنها هر گونه توافق با حماس را نمی پذیرد، نیز شب گذشته در تازه‌ترین اظهار نظر گفت: توافق تسلیم موجب پایان جنگی خواهد شد که مطلقا هیچ پیروزی به ارمغان نخواهد داشت و خود فاجعه بار خواهد بود. وی افزود: دولت اسرائیل تنها یک اختیار دارد و آن پیروزی در این جنگ است و باید فورا عملیات نظامی در رفح آغاز شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی