بن گویر به جان نتانیاهو افتاد / همین الان به رفح برو!

کدخبر: ۶۴۴۸۲۴
اقتصادنیوز: وزیر امنیت داخلی اسرائیل خواستار یورش زمینی فوری به شهر «رفح» واقع در جنوب نوار غزه شد.
بن گویر به جان نتانیاهو افتاد / همین الان به رفح برو!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «ایتامار بن گویر» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی امروز در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی «ایکس» (توییتر سابق) نوشت: (به موقع) به غزه حمله نکردیم و با هفتم اکتبر مواجه شدیم... سریع حمله نکردیم و با حمله دقیق روبه رو شدیم... نتانیاهو همین الان به رفح برو!

شبکه العربیه گزارش داد، در همین ارتباط نتانیاهو گفت که این رژیم نمی‌تواند خواسته‌های حماس را برای پایان دادن به جنگ بپذیرد، نیروها را از غزه خارج کند و به دنبال آن، این جنبش قدرت را در دست بگیرد.

خبر مرتبط
واکنش حماس به تصمیم نتانیاهو علیه الجزیره

اقتصادنیوز: حماس با صدور بیانیه‌ای به تصمیم کابینه رژیم صهیونیستی در بستن دفتر شبکه تلویزیونی الجزیره در سرزمین‌های اشغالی واکنش نشان داد.

وی همچنین با تکرار اهداف متوهمانه از جنایات در نوار غزه، ادامه داد: اسرائیل شرایطی را نمی‌پذیرد که تسلیم شود و تا زمان دستیابی به اهداف به جنگ خود ادامه خواهد داد.

این اظهارات درحالی بیان شده است که مذاکرات برای دستیابی به آتش‌بس در نوار غزه در پایتخت مصر ادامه دارد و شبکه اخباریه قاهره به نقل از یک منبع بلندپایه در هیات امنیتی مصر که میانجیگری در روند مذاکرات رژیم صهیونیستی و حماس را بر عهده دارد، افزود دو طرف درباره بسیاری از مسائل مورد اختلاف به اجماع رسیده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید