مذاکره در دوحه، آتش در رفح/ بمباران وحشیانه مناطق مسکونی توسط اسرائیل

کدخبر: ۶۴۴۹۱۶
بمباران وحشیانه مناطق مسکونی شهر رفح طی ساعات بامداد امروز ده‌ها شهید و زخمی برجای گذاشته است.
مذاکره در دوحه، آتش در رفح/ بمباران وحشیانه مناطق مسکونی توسط اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، خبرنگار شبکه المیادین گزارش داد که حملات جنگنده‌های رژیم صهیونیستی علیه خانه‌های مسکونی نزدیک تقاطع السامر واقع در شهر غزه چندین شهید و زخمی برجای گذاشته است.

حملات وحشیانه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی علیه شهر رفح تاکنون ۲۲ شهید برجای گذاشته که تعدادی از آنها را کودکان تشکیل می‌دهند. در جریان این حملات تعدادی از شهروندان فلسطینی مفقود شده اند.

خبرنگار شبکه الجزیره گزارش داد که در حملات هوایی رژیم صهیونیستی به شهر رفح دست کم ۱۰ خانه مسکونی در این منطقه هدف قرار گرفتند.

توپخانه رژیم صهیونیستی نیز مناطق مختلف نوار غزه را زیر آتش گرفت به طوری که مناطق شرقی استان رفح در جنوب این باریکه شاهد حمله‌های توپخانه ای اشغالگران صهیونیست بود. شرق خان یونس واقع در جنوب نوار غزه نیز شاهد حملات توپخانه ای رژیم صهیونیستی بوده است.

خبر مرتبط
بسته شدن یک گذرگاه حیاتی در غزه/ وقفه در ورود کمکهای بشردوستانه از سوی اسرائیل

گذرگاه کرم ابوسالم در جنوب غزه دوباره توسط اسرائیل بسته شد.

جنوب لبنان نیز بامداد امروز مجدداً شاهد یک تجاوز هوایی دیگر از سوی رژیم صهیونیستی بود به طوری که یک ساختمان در اطراف منطقه طلیا واقع در جنوب بعلبک هدف قرار گرفت.

در جریان این حمله رژیم صهیونیستی دست کم سه شهروند لبنانی زخمی شدند.

خبر مرتبط
رئیس سیا راهی قطر شد/نشست اضطراری درباره نوار غزه برگزار می‌شود

اقتصادنیوز: منابع خبری از سفر رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) به دوحه خبر دادند.

روز گذشته وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که دست کم ۳۴ هزار و ۶۸۳ نفر در این جنگ به شهادت رسیده و ۷۸ هزار و ۱۸ تن دیگر نیز زخمی شده اند.

همچنین بیش از هشت هزار فلسطینی مفقود و زیر آوار هستند و گروه‌های امدادی به دلیل کمبود امکانات و تداوم جنگ توانایی دسترسی به آنها را ندارند. بیش از ۷۲ درصد قربانیان این جنگ زن و کودک هستند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید