گالانت تهدید کرد / عملیات در غزه را تشدید می‌کنیم اگر ...

کدخبر: ۶۴۵۳۳۶
اقتصادنیوز: وزیر جنگ اسرائیل با این ادعا که رژیم صهیونیستی آماده دادن امتیاز برای آزاد کردن گروگان‌هاست، تهدید کرد: اما اگر این گزینه در دسترس نباشد عملیات را عمق خواهیم بخشید. این اتفاق در سراسر نوار غزه اعم از جنوب، مرکز و شمال رخ خواهد داد.
گالانت تهدید کرد / عملیات در غزه را تشدید می‌کنیم اگر ...

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «یوآو گالانت»، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه وارد رفح در جنوب غزه شد و از تیپی که در عملیات حمله هوایی به این شهر شرکت کرده، بازدید کرد.

شبکه خبری الجزیره گزارش داد، گالانت در این بازدید اعلام کرد: به ارتش رژیم صهیونیستی دستور داده وارد رفح شود. عملیات در رفح تا زمان «حذف» حماس در این منطقه و در سراسر نوار غزه یا تا زمانی که نخستین گروگان‌های صهیونیستی برگردند، ادامه خواهد داشت.

خبر مرتبط
درخواست هلندی‌ها از دیوان لاهه درباره بازداشت نتانیاهو

اقتصادنیوز: گروهی از وکلای هلندی با ارائه درخواستی به دیوان کیفری بین‌المللی در لاهه، خواستار صدور حکم بازداشت نتانیاهو و دیگر مسئولان اسرائیلی شدند.

وی با این ادعا که رژیم صهیونیستی آماده دادن امتیاز برای آزاد کردن گروگان‌هاست، تهدید کرد: اما اگر این گزینه در دسترس نباشد عملیات را عمق خواهیم بخشید. این اتفاق در سراسر نوار غزه اعم از جنوب، مرکز و شمال رخ خواهد داد.

گالانت مدعی شد: «حماس تنها زبان زور می‌فهمد، بنابراین ما عملیاتمان را تشدید خواهیم کرد و فشار نظامی به فروپاشی سازمان حماس منجر خواهد شد».

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی همچنین گفت که این رژیم آماده است در مناطقی که تصرف کرده، شهرک‌سازی کند.

این در حالی است که جامعه جهانی نسبت به فاجعه عملیات زمینی رژیم صهیونیستی در رفح، محل استقرار بیش از یک میلیون آواره فلسطینی هشدار می‌دهد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی