۴۵ نماینده باقیمانده مجلس بسیار تعیین‌کننده هستند

کدخبر: ۶۴۵۶۴۸
اقتصادنیوز: عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: اراده مردم در تعیین ۴۵ نماینده باقیمانده مجلس دوازدهم تأثیر خودش را روی ترکیب سیاسی و شاکله مجلس آینده خواهد گذاشت.
۴۵ نماینده باقیمانده مجلس بسیار تعیین‌کننده هستند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، روح الله متفکرآزاد درباره آرایش سیاسی مجلس دوازدهم، اظهار کرد: از آنجایی که هنوز تعدادی از کرسی‌های مجلس دوازدهم مشخص نشده و انتخابات در برخی از حوزه‌های انتخابیه به دور دوم کشیده شده است، از الان نمی‌توان به طور قطعی گفت که مجلس آینده چند فراکسیون سیاسی خواهد داشت.

وی بیان کرد: تعداد افرادی که در دور دوم انتخابات مجلس دوازدهم تعیین خواهند شد، قابل توجه است و قطعاً این افراد در شکل‌گیری مجلس آینده و ترکیب سیاسی آن نقش ویژه‌ای خواهند داشت.

خبر مرتبط
توضیحات رئیس ستاد انتخابات تهران درباره هک دستگاه رای الکترونیک

اقتصادنیوز: جوهری با اشاره به برگزاری انتخابات تمام الکترونیک در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس گفت: دستگاه اخذ رای الکترونیک هک نمی‌شود.

۴۵ نماینده باقیمانده مجلس بسیار تعیین‌کننده هستند

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ۴۵ نماینده باقیمانده مجلس دوازدهم بسیار تعیین کننده هستند و ترکیب مجلس آینده و جهت‌گیری آن را تا حد زیادی مشخص می‌کند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حتماً اراده مردم در تعیین ۴۵ نماینده باقیمانده مجلس دوازدهم تأثیر خودش را روی ترکیب سیاسی و شاکله مجلس آینده خواهد گذاشت. بر این اساس تقاضای ما از مردم آن است که روز جمعه حضور پرشور و گسترده‌ای پای صندوق‌های رأی داشته باشند و مابقی نمایندگان مجلس دوازدهم را با رأی بالا و آگاهانه خود انتخاب کنند.

خبر مرتبط
زنگ پایان مهلت تبلیغات انتخابات به صدا درآمد

اقتصادنیوز : مهلت یک هفته‌ای تبلیغات دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی به پایان پذیرفت.

تمرکز مجلس آینده، حل مشکلات اقتصادی باشد

منتخب مجلس دوازدهم با تاکید بر اینکه مجلس آینده باید همه تمرکز خودش را روی رفع مشکلات کشور به ویژه در حوزه معیشتی و اقتصادی بگذارد، گفت: ما اهداف توسعه و پیشرفت کشور را در پیش داریم که تحقق آن نیازمند همکاری و هم‌افزایی است.

متفکرآزاد اظهار کرد: داشتن هم‌افزایی در بخش‌هایی مانند مجلس شورای اسلامی به معنای نادیده گرفتن تفاوت نظر و سلیقه افراد با یکدیگر نیست. باید اختلاف نظرها را به رسمیت بشناسیم، چرا که بعضاً اختلاف سلیقه‌ها باعث می‌شود شاهد مصوبات بهتر و پخته‌تر شدن خروجی مجلس باشیم.

خبر مرتبط
نامزدهای مرحله دوم انتخابات مجلس دوازدهم + اسامی

اقتصادنیوز: مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۲۲ حوزه انتخابیه برگزار خواهد شد

وی بیان کرد: باید مجلس آینده را در صلح، هم‌افزایی و وحدت پیش برد و اختلاف سلیقه نمایندگان مجلس دوازدهم با یکدیگر نباید تبدیل به وحدت‌شکنی و منجر به تلخ کردن ذائقه مردم شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    فوری/ حادثه برای بالگرد رئیسی + گزارش لحظه به لحظه