مشاهده شعبات اخذ رای از طریق این سایت

کدخبر: ۶۴۵۷۷۷
اقتصاد نیوز :رئیس ستاد انتخابات استان تهران از اختصاص سایت entekhabiran.moi.ir برای مشاهده شعب اخذ رای در استان خبر داد، گفت: فرآیند رای گیری بدون مشکل در حال انجام است.
مشاهده شعبات اخذ رای از طریق این سایت

 

به گزارش ایسنا، سید عباس جوهری صبح جمعه در حاشیه ستاد انتخابات استان تهران اظهار کرد: فرآیند انتخابات دور دوم در استان تهران در دو حوزه انتخابیه تهران و ورامین با سه هزار و ۹۵۶ شعبه اخذ رأی انجام می‌شود.

وی گفت: در حوزه انتخابیه تهران، شمیرانات، اسلامشهر، ری و پردیس سه هزار و ۶۴۹ شعبه اخذ رأی فعال است، که به طور تمام الکترونیک و مکانیزه فرآیند رأی گیری را انجام می‌دهند و ۳۰۷ شعبه نیز در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک فعال است.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران اضافه کرد: با کمترین مشکل در حال اخذ رأی استان تهران هستیم و امیدواریم طی ۱۰ ساعت از هشت صبح تا ساعت ۱۸ مردم اقدام به ثبت رأی خود کنند، البته ساعت اخذ رأی با نظر وزیر کشور ممکن است، تمدید شود.

جوهری عنوان کرد: با توجه به میزان آرا در دور اول انتخابات در هر شعبه تعداد صندوق رأی را تعیین کردیم، به عنوان مثال اگر در دور اول در شعبه‌ای زیر ۲۰۰ رأی اخذ شده بود، سه صندوق تمام الکترونیک در شعبه مستقر کردیم، در برخی شعب چهار صندوق، برخی پنج و یا شش صندوق فعال است، که جمعاً ۱۶ هزار و ۳۵۴ صندوق اخذ رأی تمام مکانیزه در این دور در استان تهران فرآیند اخذ رأی انجام می‌شود.

خبر مرتبط
داشتن این شرط برای شرکت در انتخابات الزامی نیست

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۹ اعلام کرد ،دارندگان شناسنامه بدون عکس می توانند در دور دوم انتخابات، شرکت کنند.

وی از مردم خواست، در ساعات اولیه در شعب اخذ رأی حاضر شده و اقدام به ثبت رأی خود کنند و افزود: با پنج مدرک هویتی می‌توان رأی داد، اما از مردم خواهش می‌کنم، حتی الامکان با کارت ملی هوشمند برای ثبت رأی خود اقدام کنند.

خبر مرتبط
رهبر انقلاب رای خود را به صندوق رای انداختند+فیلم

اقتصاد نیوز :رهبرانقلاب اسلامی در انتخابات دور دوم مجلس دوازدهم شرکت کردند و رای خود را به صندوق انداختند.

جوهری با بیان این که تغییر برخی از صندوق‌ها طبق نظر هیأت اجرایی در دستور کار بوده است، گفت: شاید شعبه‌ای در دور اول فعال بوده که در دور دوم جابجا شده باشد و مردم می‌توانند، مشخصات شعب اخذ رأی را در سایت entekhabiran.moi.ir مشاهده کنند و شعبه اخذ رأی نزدیک منزل خود را انتخاب کنند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی