حمله پهپادی اوکراین به انبار نفت در لوهانسک/ سه نفر کشته شدند

کدخبر: ۶۴۵۹۲۶
طبق اعلام رئیس منطقه لوهانسک، به دنبال حمله پهپادی ارتش اوکراین به یک انبار نفت در شهر «روونکی»، سه نفر کشته و هشت تن زخمی شدند.
حمله پهپادی اوکراین به انبار نفت در لوهانسک/ سه نفر کشته شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، «لئونید پاسچنیک» رئیس منطقه لوهانسک اعلام کرد که در پی حمله پهپادی ارتش اوکراین به یک انبار نفت در شهر «روونکی» در این منطقه سه نفر کشته و ۸ تن دیگر نیز زخمی شدند. وی با انتشار پیامی در کانال تلگرامی خود نوشت: تعداد کشته‌شدگان حمله اوکراین به یک انبار نفت در جمهوری خلق لوهانسک روسیه (LPR) به سه نفر و تعداد مجروحان به هشت نفر افزایش یافت. آتش نشانان در محل حاضر شدند.

ماه‌هاست که نیروهای اوکراینی تقریباً روزانه مناطق مرزی روسیه در استان های بلگورود، بریانسک، کورسک، ورونژ، روستوف و شبه جزیره کریمه را با هواپیماهای بدون سرنشین و موشک هدف قرار می دهند.

روز چهارشنبه نیز در پی حملات پهپادی ارتش اوکراین به تاسیسات نفتی روسیه در شهر «آناپا» در نزدیکی دریای سیاه، چندین تانکر آسیب دید و دچار حریق شد.

ارتش اوکراین با ۶ پهپاد به این تاسیسات حمله کرد. مقامات منطقه کراسنودار گفته‌اند که این پهپادها سرنگون شدند اما لاشه تعدادی از آنها به تانکرهای نفتی در روستای «یوروفکا» برخورد کرد و منجر به حریق شد. براساس گزارش‌های اولیه، این حمله هیچ قربانی یا زخمی نداشته است. حملات پهپادی ارتش اوکراین به زیرساخت‌های انرژی روسیه در ماه‌های اخیر افزایش یافته است.

همچنین ویاچسلاو گلادکو، فرماندار منطقه بلگورود روسیه از بمباران این منطقه به دست ارتش اوکراین خبر داده است. در این حمله ۳۴ آپارتمان و ۱۹ ساختمان مسکونی خسارت دیده‌اند. در تصاویر منتشر شده در فضای مجازی وسعت این حمله و خسارت ناشی از آن مشهود است.

 

4975746

 

 

 
 
 
 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی