رهبر انصارالله از خطرناک‌ترین هجمه علیه مسلمانان پرده برداشت

کدخبر: ۶۴۶۰۶۹
اقتصادنیوز: رهبر انصارالله یمن با اشاره به توطئه‌های غربی‌ها علیه کشورهای اسلامی گفت که هجمه آمریکا علیه مسلمانان بعد از حوادث ۱۱ سپتامبر خطرناک‌ترین هجمه علیه مسلمانان است.
رهبر انصارالله از خطرناک‌ترین هجمه علیه مسلمانان پرده برداشت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، عبدالملک بدرالدین الحوثی، رهبر انصارالله یمن امروز-شنبه- در اظهاراتی گفت: توطئه غربی‌ها به بهانه مبارزه با تروریسم در راستای اشغال سرزمین‌های اسلامی و سلطه بر ملت‌ها و منابع آن‌ها انجام شد. این توطئه هویت دینی مسلمانان را هدف قرار داد و به دنبال دور کردن آنها از تمام عناصر قدرت معنوی بود.

خبر مرتبط
انتقاد الحوثی از سکوت کشورهای عربی/ آمریکا به دنبال حضور نظامی در غزه

اقتصادنیوز: رهبر انصارالله یمن گفت: آمریکا برخلاف اظهارات فریبکارانه مقاماتش، به دنبال ادامه جنگ نسل‌کشی در نوار غزه است.

وی تاکید کرد: هجمه آمریکا بعد از حوادث ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ خطرناک‌ترین هجمه علیه مسلمانان است و در امتداد توطئه‌های قبلی انجام شد. دشمنان در چارچوب برنامه‌های بلند مدت و بزرگ و چند مرحله‌ای علیه امت اسلامی حرکت می‌کنند و این نقش خصمانه را به نسل‌های بعدی منتقل می‌کنند.

خبر مرتبط
گزارش انگلیس از وقوع حادثه امنیتی در آب‌های یمن

اقتصاد نیوز :رسانه‌های خارجی از حادثه‌ای امنیتی در آب‌های شرق عدن در یمن طی امروز-جمعه- خبر دادند.

الحوثی افزود: بعد از حوادث ۱۱ سپتامبر آمریکا یک ائتلاف بین‌المللی تشکیل داد و یک هجمه رسانه‌ای منظم برای ترساندن امت اسلامی رهبری کرد. متاسفانه در آن زمان رسانه‌های عربی و اسلامی نیز در ترساندن امت اسلامی با هجمه آمریکایی‌ها همراهی کردند. رسانه‌های عربی و اسلامی در آن زمان شکست روانی را تقویت کردند و این امر زمینه را برای سلطه کامل آمریکا بر کشورهایمان فراهم می‌کند. کشورهای اسلامی برای محافظت از خود در مقابل هجمه آمریکا موضع یکسانی اتخاذ نکردند بلکه با ضعف و شکاف ظاهر شدند.

خبر مرتبط
تله یمن برای جاسوس‎‌های آمریکا و اسرائیل

اقتصادنیوز: سرویس‌های امنیتی یمن جزئیات خنثی کردن عملیات جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی را فاش کردند.

پس از ۱۱ سپتامبر بیشتر نظام‌های اسلامی برای جلب رضایت آمریکا از همدیگر پیشی می‌گرفتند حتی اگر بهایش از دست دادن استقلال و آزادی ملت‌های خود بود. بیشتر کشورهای اسلامی زمینه را برای نفوذ آمریکا فراهم کردند و برای ایجاد پایگاه‌های نظامی آمریکایی آماده بودند. نظام‌های اسلامی آمادگی این را داشتند که تسلیم آمریکا شوند و حتی برنامه‌های درسی خود را تغییر دهند تا آمریکا آموزش، فرهنگ‌سازی و رسانه را کنترل کند. نظام‌های اسلامی آمادگی این را داشتند تا زمینه را برای سلطه نظامی، امنیتی، اقتصادی و اجتماعی آمریکا فراهم کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی