توئیت جنجالی همتی درباره انتخابات

کدخبر: ۶۴۶۰۸۹
اقتصادنیوز: در پی سخنان وزیر کشور مبنی بر افزایش میزان مشارکت مردمی در دور دوم انتخابات مجلس دوازدهم نسبت به مجلس یازدهم ، همتی وزیر پیشین بانک مرکزی واکنش نشان داد.
توئیت جنجالی همتی درباره انتخابات

عبدالناصر همتی رییس سابق بانک مرکزی در پیامی در شبکه اجتماعی ایکس خطاب به وزیر کشور درصد مشارکت مردم در انتخابات را زیر سوال برد.

او با اشاره به اظهارات ظهر امروز وزیر کشور «مبنی بر اینکه وزیر کشور میزان مشارکت در دور دوم انتخابات مجلس دوازدهم را دوبرابر رقم مشارکت در دور دوم انتخابات مجلس یازدهم اعلام کرد»، نوشت: اینکه وزیر کشور، انتخابات اخیر را حماسه و نمایندگی مجلس را با ۳ تا ۵ درصد رای مردم، قابل قبول و خوب دانسته، آیا معنایش این است که به دنبال «حماسه‌ی قابل قبول‌تری» برای انتخابات ۱۴۰۴ است؟!

TRntJ1MYFy6c

احمد وحیدی وزیر کشور ظهر امروز در تشریح روند دور دوم انتخابات مجلس گفت: با همکاری و حماسه‌آفرینی مردم در اوج سلامت، امنیت و دقت و با مشارکت خوب مردم و در فضایی رقابتی این انتخابات برگزار شد که برخلاف خواست دشمن بود تا مسائل امنیتی در حوزه فیزیکی و هم سایبری ایجاد کنند، اما با دقتی که وجود داشت تمام آن نقشه‌ها نقش بر آب شد.

احمد وحیدی گفت: همیشه در انتخابات مرحله دوم اینطور معمول بوده که میزان مشارکت کمتر شده است اما در این مرحله از مرحله دوم دوره قبل مشارکت بیشتری رخ داده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی