کنعانی: رژیم صهیونیستی در منزوی‌ترین شرایط تاریخ جعلی خود به سر می‌برد

کدخبر: ۶۴۶۱۰۱
اقتصادنیوزک سخنگوی وزارت امور خارجه در پیامی در فضای مجازی نوشت: رژیم صهیونیستی در منزوی‌ترین شرایط تاریخ جعلی خود به سر می‌برد.
کنعانی: رژیم صهیونیستی در منزوی‌ترین شرایط تاریخ جعلی خود به سر می‌برد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، «ناصر کنعانی» سخنگوی وزارت امور خارجه در پیامی در فضای مجازی نوشت: رژیم صهیونیستی در منزوی‌ترین شرایط تاریخ جعلی خود به سر می‌برد.

ناصر کنعانی در این پیام تصریح کرده است: حمایت‌های پیدا و پنهان مقامات آمریکا از اقدامات جنایتکارانه صهیونیست‌ها در غزه، در شرایطی است که اجماع بین‌المللی بیش از هر زمان دیگری در حمایت از مظلومیت مردم فلسطین شکل گرفته و یکصدا نفرت از ارتکاب نسل کشی، کوچ_اجباری، اشغالگری و کودک کشی صهیونیست‌ها را فریاد می‌زنند.

خبر مرتبط
درخواست سناتور آمریکایی درباره کمک نظامی آمریکا به اسرائیل

اقتصادنیوز: «بن کاردین» سناتور دموکرات مریلند و رئیس کمیته روابط خارجی سنا خواستار تداوم کمک‌های نظامی واشنگتن به اسرائیل شد.

وی افزود: رژیم صهیونیستی در منزوی‌ترین شرایط تاریخ جعلی خود به سر می‌برد و مقامات آمریکا در حمایت کورکورانه از آن حتی در بین مردم خود نیز تنها هستند.

کنعانی ادامه داد: رأی قاطع جامعه جهانی در حمایت از عضویت کامل فلسطین در سازمان ملل متحد، به روشنی گویای انزوای بین‌المللی رژیم صهیونیستی و آمریکا در جامعه جهانی است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی