فوری / پهپادهای حزب‌الله، «گنبد آهنین» اسرائیل را در هم کوبید

کدخبر: ۶۴۶۱۱۰
اقتصادنیوز: حزب الله لبنان پایگاه نظامی «بیت هلل» و سکوهای تازه تاسیس گنبد آهنین رژیم صهیونیستی را با چند پهپاد انتحاری هدف قرار داد.
فوری / پهپادهای حزب‌الله، «گنبد آهنین» اسرائیل را در هم کوبید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حزب الله لبنان با انتشار بیانیه ای اعلام کرد رزمندگانش در این عملیات، پایگاه نظامی مذکور و سکوهای سامانه گنبد آهنین ارتش اشغالگر را به طور مستقیم هدف قرار دادند و آن را به طور کامل از کار انداختند.

المیادین گزارش داد، رسانه های لبنانی همچنین گزارش دادند که جنگنده های رژیم اشغالگر در رهگیری پهپادهای حزب الله پس از عبور آنها از مرزهای فلسطین اشغالی ناکام ماندند.

رسانه های صهیونیستی همچنین عصر امروز از قطع جریان برق شهرک صهیونیست‌نشین «کریات شمونه» بر اثر آسیب دیدن خط انتقال نیرو به آن خبر دادند.

خبر مرتبط
پایگاه اسرائیلی «رامون» با موشک‌های کروز پیشرفته بمباران شد

اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی عراق پایگاه هوایی «رامون» در فلسطین اشغالی را با موشک کروز پیشرفته «ارقب» هدف قرار داد.

پایگاه روزنامه صهیونیستی هاآرتص در این باره گزارش داد: جریان برق برخی از محلات شهرک کریات شمونه بر اثر اصابت یک موشک به خط اصلی انتقال نیرو به آن قطع شد.

همزمان رسانه های صهیونیستی از شنیده شدن صدای انفجار و به صدا درآمدن آژیر خطر در منطقه بئر السبع خبر دادند.

این رسانه ها تأکید کردند در ۲۴ ساعت گذشته چهار راکت به طرف بئر السبع و اطراف آن شلیک شده است.

این در حالی است که حزب‌الله لبنان ساعاتی پیش در بیانیه‌ای اعلام کرد: در راستای حمایت از مردم فلسطین در غزه، مجاهدان ما صبح امروز شنبه ساعت ۷:۱۰ دقیقه پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه «رامیا» را با موشک‌های هدایت شونده و راکت هدف قرار دادند و این پایگاه و استحکامات آن مورد اصابت قرار گرفت.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش رژیم اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید