مخالفت خانواده نظامیان اسرائیلی با حمله به رفح/ ارسال نامه به رئیس ارتش

کدخبر: ۶۴۶۱۶۳
خانواده‌ ۶۰۰ نظامی ارتش اسرائیل اعلام کردند که مخالف حمله به شهر رفح هستند.
مخالفت خانواده نظامیان اسرائیلی با حمله به رفح/ ارسال نامه به رئیس ارتش

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، شبکه کان رژیم صهیونیستی گزارش داد که خانواده‌های ۶۰۰ نظامی ارتش این رژیم با ارسال نامه‌ای به رئیس ارتش، مخالفت خود را با حمله به رفح اعلام کرده‌اند. بر اساس این گزارش، خانواده‌های این نظامیان گفته‌اند که به رهبری ارتش اعتماد ندارند و تا زمانیکه فرزندانشان در خطر هستند، بیکار نخواهند ماند.

به گزارش ایرنا، ارتش رژیم صهیونیستی روز شنبه با انتشار ۲ نقشه از فلسطینی‌ها خواست تا مناطق بیشتری را در شرق شهر رفح در جنوب نوار غزه و منطقه بیت لاهیا در شمال نوار غزه تخلیه کنند. این خواسته به دنبال تصمیم شورای جنگ رژیم صهیونیستی مبنی بر گسترش دامنه عملیات در شهر رفح صادر شده است.

کابینه جنگ رژیم صهیونیستی ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ (۶ می ۲۰۲۴) نیز به رغم مخالفت‌های بین‌المللی، حمله زمینی به شهر رفح را تائید کرد. ارتش این رژیم، از ۱۸ اردیبهشت بخش فلسطینی گذرگاه رفح در شرق این شهر را اشغال کرده‌ است. به این ترتیب، رفح شاهد حملات هوایی و گلوله باران شدید رژیم اسرائیل در تمامی مناطق خود از جمله مناطق مسکونی بوده و این رژیم با حمله به سمت گذرگاه رفح، تنها دروازه فلسطینیان غزه را به روی جهان بسته است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی