مشاور رهبری: رژیم صهیونیستی رفتنی و فلسطین پیروز است

کدخبر: ۶۴۶۲۲۸
اقتصادنیوز: منیر شفیق ادیب، سیاستمدار فلسطینی و متفکر جهان عرب با علی‌اکبر ولایتی دیدار و در مورد تحولات منطقه و جنگ غزه به بحث و گفت‌وکو پرداختند.
مشاور رهبری: رژیم صهیونیستی رفتنی و فلسطین پیروز است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ولایتی در این دیدار ضمن خوش‌آمد گویی به منیر شفیق از تلاش های بیش از سه ربع قرن وی در دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین و مبارزه علیه رژیم صهیونستی تقدیر و تشکر کرد.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل  در این دیدار پیروزی های اخیر مقاومت و مردم غزه را تبریک گفت و تاکید کرد: مردم غزه و فلسطین به جهان ثابت کردند که با ایستادگی و مقاومت می توان بر ظلم پیروز شد و ما امروز نتیجه این صبر و شجاعت مردم غزه را می بینینم.

ولایتی خاطر نشان کرد: امروز جهان شاهد جنایات و ظلم رژیم صهیونستی نسبت به مردم بی دفاع غزه بود و موج بیداری در وجدان های آگاه و بیدار در مقابله با این غده سرطانی بیدار شد و از نشانه های ان افول تدریجی رژیم و  تظاهرات داشنجویان آمریکایی و اروپایی و سایر دانشجویان و آزادی خواهان در سراسر جهان  بر علیه اقدامات و جنایات رژیم سفاک صهیونیستی می باشد.

خبر مرتبط
یک مقام امنیتی اسرائیلی استعفا داد!

اقتصادنیوز: رسانه‌های عبری از استعفای مسؤول برنامه‌ریزی استراتژیک در شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی خبر دادند.وی افزود: رژیم صهیونیستی رفتنی است و ملت شجاع فلسطین پیروز خواهد شد.

منیر شفیق نیز ضمن ابراز خرسندی از دیدار با ولایتی از حمایت‌های بی دریغ جمهوری اسلامی ایران  از آرمان‌های فلسطین تشکر کرد.

سیاستمدار فلسطینی گفت: ما امروز شاهد شکل‌گیری یک نظام جدید در دنیا هستیم و باید نقش خود را در این نظم جدید پر رنگ‌تر ایفا کنیم.  ایران در این نظم جدید نقش مهمی خواهد داشت.

خبر مرتبط
حمله بی رحمانه اسرائیل به خودروهای اورژانس/ مناطق مسکونی در غزه بمباران شد

اقتصادنیوز: بامداد امروز جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به صورت گسترده بخش‌های مسکونی نوار غزه را بمباران کرده و حتی به خودروهای اورژانس نیز رحم نکردند.وی افزود: جمهوری اسلامی ایران همیشه در دفاع از فلسطین پیش قدم بوده است و امام خمینی (ره) اولین شخصیتی بود که دفاع از فلسطین و مبارزه با رژیم صهیونستی در جهان اسلام را به صورت جدی  پایه گذاری کرد و بعد از ایشان نیز حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای راه ایشان را در حمایت از آرمان های فلسطین و قدس شریف و مبارزه با رژیم صهیونیستی ادامه دادند.

منیر شفیق افزود: اکنون وارد مرحله جدیدی شده ایم که از یک سو عملیات بزرگ طوفان الاقصی و از سوی دیگر  وعده صادق نقشه های ظالمانه رژیم صهیونستی و حامیان غربی آنها را بر هم زد، جهان اسلام با فداکاری فلسطینیان و حمایت کشورهای بزرگ و تعیین کننده منطقه و موثر در جهان به رهبری جمهوری اسلامی ایران و تدابیر افتخار آمیز مقام معظم رهبری موازنه جدیدی را شکل داده که هیمنه کشورهای پس مانده از استعمار را شکسته است و قطعا پیروزی نهایی با فلسطینیان با همراهی شجاعانه و تاریخی جبهه مقاومت خواهد بود. جهان دیگر جهانی نیست که آمریکا و فرانسه در آن حکومت کنند، امروز جهان هم تغییر کرده است، آمریکا قدرت و هیمنه خودش را از دست داده است و به شدت تضعیف شده است.

وی افزود: این جنگ اثبات کرد فلسطینیان قوی هستند، ملت فلسطین همه آماده جانفشانی هستند و یک جبهه و یک محور بزرگ و قوی به وجود آمده است و ایران در آن نقش اساسی دارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی