حمله مقاومت فلسطین به نظامیان اسرائیل در جنوب شرقی غزه

کدخبر: ۶۴۶۲۶۸
اقتصادنیوز: رزمندگان مقاومت فلسطین از هدف قرار دادن نظامیان اسرائیل در محله الزیتون در جنوب شرقی شهر غزه خبر دادند.
حمله مقاومت فلسطین به نظامیان اسرائیل در جنوب شرقی غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، گردان‌های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس ظهر امروز یکشنبه اعلام کرد که تجمع نیروهای دشمن صهیونیستی در خیابان هشتم در جنوب محله الزیتون را هدف حملات راکتی قرار داده است.

این گردان ها همچنین در یک عملیات مشترک با سرایاالقدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در خیابان دهم همین محله را هدف حملات راکتی قرار داد.

خبر مرتبط
حمله بی رحمانه اسرائیل به خودروهای اورژانس/ مناطق مسکونی در غزه بمباران شد

اقتصادنیوز: بامداد امروز جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به صورت گسترده بخش‌های مسکونی نوار غزه را بمباران کرده و حتی به خودروهای اورژانس نیز رحم نکردند.

منابع خبری همچنین از تداوم درگیری‌های شدید میان نیروهای اشغالگر صهیونیستی و مبارزان فلسطینی در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه خبر دادند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه اذعان کردند که بازگشت رزمندگان مقاومت فلسطین به اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه و محله الزیتون در جنوب شرقی شهر غزه به معنای شکست ارتش این رژیم است.

پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

خبر مرتبط
شرط آتش بس در غزه اعلام شد/ اگر حماس گروگان ها را آزاد کند، همین فردا...

اقتصادنیوز: بایدن گفت: «اگر حماس گروگان‌های (اسیران) اسرائیلی را آزاد کند توافق آتش‌بس بین اشغالگران و حماس همین فردا به دست می‌آید.»

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل حتی پس از ۷ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در نوار غزه، از دست داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی