دور جدید حمله زمینی اسرائیل به «جبالیا» آغاز شد

کدخبر: ۶۴۶۳۰۶
اقتصادنیوز: ارتش اسرائیل امروز (یکشنبه) اعلام کرد که شب گذشته دور جدید حمله زمینی در جبالیا واقع در شمال نوار غزه را آغاز کرده است.
دور جدید حمله زمینی اسرائیل به «جبالیا» آغاز شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نیروهای لشکر ۹۸ شب گذشته عملیات نظامی در جبالیا واقع در شمال نوار غزه را آغاز کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی گفت این عملیات پس از آن آغاز شد که اطلاعاتی درباره بازگشت رزمندگان جنبش حماس به جبالیا دریافت کرده است.

خبر مرتبط
ادامه بمباران وحشیانه جبالیا توسط اسرائیل +فیلم

اقتصادنیوز: محمود بصل سخنگوی سازمان امدادرسانی غزه بامداد یکشنبه در اظهاراتی اعلام کرد که اسرائیل دیوانه‌وار در حال بمباران جبالیا واقع در شمال غزه است.

ارتش رژیم صهیونیستی که همچنان در حال بمباران خانه‌های فلسطینیان و مراکز و تأسیسات حیاتی نوار غزه است، مدعی شد ۳۰ نقطه از مواضع حماس در منطقه جبالیا را هدف قرار داده است.

ارتش رژیم صهیونیستی، مناطق شمالی و بخش هایی از مرکز و جنوب غزه را مناطق به اصطلاح پاکسازی شده اعلام کرده بود اما حملات مقاومت فلسطین علیه دشمن صهیونیستی، از این مناطق نشان داد که مقاومت فلسطین از قدرت سازماندهی و بازیابی بالایی برخوردار است.

خبر مرتبط
بمباران جنون‌آمیز جبالیا توسط جنگنده‌های اسرائیل/ شمار زیادی شهید شدند

اقتصادنیوز: جنگنده‌های اسرائیلی اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه را به طرز جنون‌آمیزی بمباران کردند.

منابع فلسطینی از درگیری‌های شدید میان رزمندگان مقاومت فلسطین و نظامیان رژیم صهیونیستی در شرق اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه خبر داده اند.

شبکه ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی تاکید کرد که بازگشت نیروهای ارتش این رژیم به محله الزیتون در شهر غزه بیانگر شکست رژیم اسرائیل و ناتوانی آن در پاکسازی این شهر است.

این در حالی است که توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی به طور مداوم در حال هدف قرار دادن محله الصبره در جنوب و الزیتون در جنوب شرقی شهر غزه است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی