انتقاد روسیه از حمایت آمریکا از اوکراین/از هر جنایتی چشم‌پوشی می‌کنند

کدخبر: ۶۴۶۳۸۲
سفیر روسیه در ایالات متحده می گوید که آمریکا در حمایت از اوکراین از هر جنایتی چشم پوشی می‌کند.
انتقاد روسیه از حمایت آمریکا از اوکراین/از هر جنایتی چشم‌پوشی می‌کنند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، آناتولی آنتونوف افزود: عدم واکنش ایالات متحده به حملات نیروهای مسلح اوکراین به مناطق مسکونی نشان دهنده تمایل آنها برای انجام هر کاری برای رهایی کی یف از مسئولیت جنایاتش است.

وی ادامه داد : واکنش مقامات آمریکایی به حملات مرگبار نیروهای مسلح اوکراین به مناطق مسکونی حتا خودداری از ارسال پیام تسلیت، بسیار جالب توجه است که این امر نشانگر این است که واشنگتن از انجام هر کاری برای رهایی از مسئولیت دست نشانده های خود در کی یف فرو گذار نیست.

دیپلمات روسیه تاکید می کند که رسانه های "مستقل" حتی متوجه نشدند که در طول روز حدود ده بار شهر روسیه مورد حمله نئونازی های اوکراین قرار گرفته است.

آنتونوف ادامه داد: «اجازه دهید تأکید کنم که کودکان، زنان و افراد مسن با سلاح‌های غربی کشته می‌شوند.» سیاست "شتر مرغی" (استعاره از نادیده گرفتن مشکلات و تظاهر به عدم وجود آنها) غرب به رهبری ایالات متحده و عدم تمایل به مهار سرسپردگان اوکراینی هیچ دستاوردی برای آنان نخواهد داشت.

وی در پایان گفت: «تنها یک نتیجه وجود دارد که نیروهای مسلح روسیه باید عملیات نظامی را از مرزهای فدراسیون روسیه دور کنند.»

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید