درخواست افسران از بی بی: شرط های حماس را بپذیرید!

کدخبر: ۶۴۶۴۱۶
اقتصادنیوز: فرماندهان ارشد نظامی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی از کابینه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم خواستند که به یک توافق آتش بس همه جانبه با حماس دست یابد.
درخواست افسران از بی بی: شرط های حماس را بپذیرید!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  فرماندهان ارشد نظامی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی از نتانیاهو خواستند که به یک توافق همه جانبه برای آتش بس در نوار غزه و مرزهای شمالی فلسطین اشغالی با حزب الله لبنان و بازگرداندن اسیران از نوار غزه دست یابد.

آن ها به نتانیاهو توصیه کردند که حتی به قیمت زنده ماندن «یحیی السنوار» رئیس جنبش حماس در نوار غزه، این توافق را امضا کند.

شرط های حماس را بپذیرید

در همین راستا، رئیس پیشین ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی نیز درباره سردرگمی نظامیان صهیونیست در نوار غزه گفت: نظامیان ما به خاطر اینکه هیچ هدف مشخصی در جنگ نداریم، در نوار غزه و مرزهای لبنان بیهوده کشته می شوند.

خبر مرتبط
سندرز کوتاه نیامد/ اعتراض شدید به حمایت مالی آمریکا از اسرائیل

اقتصادنیوز: سناتور سندرز با تاکید بر اینکه اسرائیل نباید « یک پنی دیگری» از کمک‌های نظامی آمریکا دریافت کند،گفت: آمریکایی‌ها نمی‌خواهند در قحطی و گرستگی کودکان غزه دست داشته باشند.

«دان حالوتس» با اذعان به شکست رژیم صهیونیستی از مقاومت فلسطین افزود: تنها صحنه ای که از این جنگ در تاریخ (رژیم جعلی) اسرائیل نقش خواهد بست، شکست هفتم اکتبر۲۰۲۳ (۱۵ مهرماه۱۴۰۳) از مقاومت فلسطین است.

وی از کابینه نتانیاهو خواست با پذیرش شروط حماس، ۱۳۲ اسیر صهیونیست را از نوار غزه آزاد کند.

فاجعه در شمال فلسطین اشغالی

رسانه های رژیم اسرائیل همچنین درباره اوضاع در نبرد حزب الله و رژیم صهیونیستی شمال فلسطین اشغالی اعلام کردند که این رژیم با یک فاجعه واقعی روبرو است.

خبر مرتبط
در 24 ساعت گذشته، 50 تن زخمی شدند/ اعتراف بزرگ اسرائیل

اقتصادنیوز: ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای به تلفات جدید خود در جنگ غزه اعتراف کرد.

این رسانه ها افزودند: برای نخستین بار در تاریخ (رژیم جعلی) اسرائیل، کابینه به طور کامل، مناطق شمال و هم مرز با لبنان و مناطق جنوب و هم مرز با نوار غزه را بی دفاع رها کرده است.

«دفنا لئیل» گزارشگر سیاسی شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی از کابینه نتانیاهو خواست که با تغییر اولویت های نظامی، به حل مشکل در مرزهای لبنان بپردازد، زیرا اوضاع در این منطقه به سرعت درحال بحرانی شدن است.

رسانه های رژیم صهیونیستی به نقل از یک افسر ارشد در ارتش این رژیم اعلام کردند که "حزب الله درحال نابودکردن هوشیاری و آمادگی اسرائیل است و ما نشسته و فقط صحبت می کنیم".

اظهارات این افسرصهیونیست در راستای تحلیل ها و اظهاراتی است که روزانه در رسانه های رژیم صهیونیستی درباره نا امیدی صهیونیست ها از عملکرد ارتش در مقابله با حزب الله در جبهه شمالی و توانایی مقاومت در به دست گرفتن کنترل اوضاع و ترسیم واقعیت میدانی جدیدی در این جبهه، منتشر می شود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید