ادامه حملات حزب‌الله لبنان به شمال اراضی اشغالی

کدخبر: ۶۴۶۴۹۰
اقتصادنیوز:حزب‌الله لبنان در ادامه حملات امروز خود علیه مواضع دشمن صهیونیستی، چند پایگاه دیگر را در شمال اراضی اشغالی هدف قرار داد.
ادامه حملات حزب‌الله لبنان به شمال اراضی اشغالی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، خبرنگار المیادین در جنوب لبنان اعلام کرد حملاتی از لبنان به سربازان و خودروهای نظامی رژیم صهیونیستی در اطراف پادگان «برانیت» انجام شد.

خبر مرتبط
نیروهای رضوان حزب الله آماده عملیات است

اقتصادنیوز: رسانه صهیونیستی «اسرائیل هیوم» نوشت: با وجود حملات ارتش طی ماه های گذشته، توان عملیاتی نیروهای رضوان (وابسته به حزب الله ) کاهش نیافته و خدشه ای نیز به آن وارد نشده است.

همچنین حملات دیگری از جنوب لبنان علیه پایگاه «الجرداح» در شمال اراضی اشغالی انجام شد.

در این راستا حزب‌الله لبنان اعلام کرد با توپخانه تحرکات سربازان دشمن در پایگاه «برکه ریشا» را هدف قرار داد.

حزب الله لبنان پیشتر امروز (دوشنبه) چندین حمله موشکی و توپخانه‌ای را به پایگاه‌های صهیونیستی در شمال اراضی اشغالی انجام داد که به گفته رسانه‌های عبری چهار سرباز صهیونیست در این حملات زخمی شدند.

خبر مرتبط
«کریات شمونه» توسط حزب الله به آتش کشیده شد

اقتصادنیوز: تصاویری از آتش‌سوزی گسترده در اطراف شهرک صهیونیست‌نشین کریات شمونه در شمال فلسطین اشغالی در پی شلیک ۵۵ موشک حزب الله طی چند ساعت اخیر منتشر شده است.

از زمان جنگ غزه مرزهای لبنان و اراضی اشغالی شاهد تبادل آتش میان حزب‌الله و ارتش رژیم صهیونیستی است. حزب‌الله لبنان تأکید کرده است تا زمان توقف جنگ غزه حملاتش را علیه این رژیم متوقف نمی‌کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید