حمله پهپادی حزب الله به یک گردان توپخانه اسرائیل

کدخبر: ۶۴۶۴۹۱
اقتصادنیوز: حزب الله لبنان از هدف قرار دادن گردان ۴۰۳ توپخانه ارتش اسرائیل و هلاکت و زخمی شدن افسران و سربازان این گردان خبر داد.
حمله پهپادی حزب الله به یک گردان توپخانه اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، حزب الله لبنان در بیانیه ای اعلام کرد که بامداد امروز –دوشنبه- حزب الله لبنان یک گردان توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی  را هدف قرار داده است.

در بیانیه حزب الله آمده است که رزمندگان مقاومت ساعت ۶ و ۲۰ دقیقه صبح امروز دوشنبه با استفاده از اسکادران تهاجمی به محل استقرار و چادرهای خواب افسران و سربازان دشمن در سایت جدید گردان ۴۰۳ وابسته به تیپ ۹۱ در جنوب بیت هلل حمله کردند. 

خبر مرتبط
حمله توپخانه‌ای مقاومت لبنان به مواضع اسرائیل در شمال فلسطین اشغالی

اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی لبنان بامداد یکشنبه از حمله توپخانه به مواضع نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

در این بیانیه تاکید شده است  که پهپادها به طور مستقیم به اهداف خود اصابت کردند و افسران و سربازان دشمن کشته و زخمی شدند.

خبر مرتبط
پیش‌بینی حزب‌الله لبنان از نتیجه جنگ غزه

اقتصادنیوز: رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان تأکید کرد که حماس از این پس به قدرتی موثر نه تنها در غزه و فلسطین بلکه در سطح جهان عربی و اسلامی تبدیل خواهد شد.

حزب‌الله لبنان در بیانیه دیگری اعلام کرد که رزمندگان این حزب پس از رصد دقیق تحرکات دشمن در پادگان «یفتاح»، هنگام خروج تانک مرکاوا از مخفیگاه خود در ساعت ده و ۳۵ دقیقه صبح امروز حمله دیگری را انجام دادند که طی آن موشک هدایت شونده مستقیم به هدف مورد نظر اصابت کرد و تانک منهدم شد. همچنین خدمه آن کشته و زخمی شدند. 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید