حمله حزب‌الله لبنان به تجهیزات جاسوسی و دو پایگاه نظامی اسرائیل

کدخبر: ۶۴۶۴۹۴
اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان امروز (دوشنبه) از هدف قرار دادن تجهیزات جاسوسی اسرائیل و نظامیان این رژیم در ۲ پایگاه خبر داد.
حمله حزب‌الله لبنان به تجهیزات جاسوسی و دو پایگاه نظامی اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: مجاهدین مقاومت اتاقی مجهز به تجهیزات جاسوسی را در پایگاه «الجرداح» هدف قرار دادند.

طبق این بیانیه، این عملیات با چند موشک و پس از ورود شماری از نظامیان رژیم صهیونیستی به اتاق مذکور انجام شد.

حزب‌الله در بیانیه دیگری نیز اعلام کرد که تجمع نظامیان صهیونیست در غرب پادگان «برانیت» را با موشک به صورت دقیق و مستقیم هدف قرار داده است.

خبر مرتبط
«کریات شمونه» توسط حزب الله به آتش کشیده شد

اقتصادنیوز: تصاویری از آتش‌سوزی گسترده در اطراف شهرک صهیونیست‌نشین کریات شمونه در شمال فلسطین اشغالی در پی شلیک ۵۵ موشک حزب الله طی چند ساعت اخیر منتشر شده است.

این حمله حزب‌الله تلفاتی را در میان نیروهای رژیم صهیونیستی برجای گذاشت.

در همین راستا، منابع رسانه‌ای از به صدا درآمدن اژیرهای خطر در مناطق «الغجر»، «دفنا» و «سنیر» درپی ورود پهپاد به اسمان منطقه خبر دادند.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب‌الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات فلسطینی طوفان الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین به‌صورت روزانه و تقریبا ۲۴ ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده است.

خبر مرتبط
مواضع اسرائیل به آتش کشیده شد / حزب الله بیانیه داد

اقتصادنیوز: حزب‌الله دو عملیات جدید را علیه مواضع ارتش اسرائیل در شمال سرزمین‌های اشغالی به انجام رساند.

رسانه‌های عبری گزارش دادند از زمان آغاز نبرد طوفان‌الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده‌ها پایگاه نظامی آن‌ها توسط حزب‌الله هدف گرفته شده است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک‌نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک‌نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیرا رسانه‌های عبری فاش کردند که این شهرک‌نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه‌هایشان نیستند و می‌گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن‌ها نداشته و آن‌ها را رها کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی