جنایت جدید اسرائیل در رفح / حمله مرگبار به خودرو سازمان ملل

کدخبر: ۶۴۶۵۷۱
ارتش رژیم صهیونیستی در جنایت جدید خود با هدف قراردادن یکی از خودروهای سازمان ملل متحد در رفح واقع در جنوب نوار غزه راننده فلسطینی آن را به شهادت رساند و کارمند غیرفلسطینی آن را زخمی کرد.
جنایت جدید اسرائیل در رفح / حمله مرگبار به خودرو سازمان ملل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، ارتش رژیم صهیونیستی به جنایت‌ها و حملات وحشیانه خود علیه نوار غزه ادامه می‌دهد.

شهاب‌نیوز گزارش داد، ارتش رژیم صهیونیستی در جدیدترین جنایت خود خودرو سازمان ملل متحد در رفح واقع در جنوب نوار غزه را هدف قرار داد. در نتیجه این حمله، راننده فلسطینی این خودرو به شهادت رسید و یکی از کارمندان سازمان ملل متحد با تابعیتی غیرفلسطینی نیز زخمی شد.

خبر مرتبط
سازمان ملل: شاهد کاهش حملات در دریای سرخ هستیم، اما ...

اقتصادنیوز: فرستاده ویژه گوترش در امور یمن گفت: ما شاهد کاهش حملات به کشتی‌های تجاری و نظامی در دریای سرخ، خلیج فارس، عدن و اقیانوس هند، و همچنین کاهش تعداد حملات هوایی آمریکا و انگلیس علیه اهداف مستقر در یمن بوده‌ایم‌ اما خصومت‌ها ادامه دارد.

همچنین خبرنگار الجزیره گزارش داد که در پی حمله ارتش رژیم صهیونیستی به خانه‌ای در شهرک «الدرج» در مرکز شهر غزه ۳ نفر به شهادت رسیدند.

حملات هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به مرکز و شرق شهر رفح در جنوب نوار غزه نیز همچنان ادامه دارد.

کمی پیش‌تر نیز وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه با صدور بیانیه‌ای جدیدترین آمار شهدا و زخمی‌های حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون را اعلام کرد.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه، در نتیجه حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تا این لحظه، ۳۵ هزار و ۹۱ نفر به شهادت رسیده‌اند.

همچنین این نهاد پزشکی فلسطینی بیان کرد که شمار کلی زخمی‌های حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه از آغاز جنگ در این باریکه به ۷۸ هزار و ۸۲۷ نفر رسیده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی