۵ پایگاه ارتش رژیم اشغالگر زیر آتش حزب‌الله

کدخبر: ۶۴۷۳۹۸
اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان عصر امروز از هدف قرار دادن پنج پایگاه ارتش اسرائیل در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.
۵ پایگاه ارتش رژیم اشغالگر زیر آتش حزب‌الله

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، حزب‌الله لبنان عصر امروز (جمعه) از هدف قرار دادن پنج پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد که رزمندگان آن در حمایت از ملت فلسطین و مقاومت آنها پایگاه «جل العلام» را با سلاح‌های موشکی و توپخانه‌ای هدف قرار داده است.

طبق گزارش شبکه المیادین، حزب‌الله همچنین از هدف قرار دادن پایگاه «بیاض بلیدا» در حمله توپخانه‌ای خبر داد.

خبر مرتبط
بیانیه مهم یحیی سریع درباره پهپاد پیشرفته آمریکایی

اقتصادنیوز: یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن با صدور بیانیه‌ای از انهدام چهارمین پهپاد پیشرفته آمریکایی توسط سامانه دفاع هوایی یمن خبر داد.

حزب‌الله در ادامه عملیات‌های خود، پایگاه «البغدادی»، پایگاه «المالکیه» و همچنین تجهیزات جاسوسی در پادگان «برانیت» را هدف قرار داد.

در همین راستا، رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند: حزب الله تلاش‌های خود را برای کور کردن ارتش اسرائیل و هدف قرار دادن ابزارهای مختلف نظارتی آن تشدید کرده است.

این رسانه‌ها اذعان کردند که استفاده روزافزون حزب‌الله از پهپاد نشان دهنده دشواری مقابله با چنین تسلیحاتی است.

حزب‌الله بعد از ظهر امروز نیز با شلیک ۸۰ راکت و موشک پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی در بلندی‌های اشغالی جولان را هدف قرار داده بود.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب‌الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات فلسطینی طوفان الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین به‌صورت روزانه و تقریبا ۲۴ ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده است.

رسانه‌های عبری گزارش دادند از زمان آغاز نبرد طوفان‌الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده‌ها پایگاه نظامی آن‌ها توسط حزب‌الله هدف گرفته شده است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک‌نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک‌نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیرا رسانه‌های عبری فاش کردند که این شهرک‌نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه‌هایشان نیستند و می‌گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن‌ها نداشته و آن‌ها را رها کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • رصد «اقتصادنیوز» از بازار خودروهای داخلی

   اقتصادنیوز: بازار خودروهای داخلی و مونتاژی امروز شاهد افت قیمت ۵ تا ۳۰ میلیونی بود؛ برخی خودروها بدون تغییر قیمت ماندند.

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی