واکنش حماس به ادعای کشف جنازه سه نظامی اسرائیلی

کدخبر: ۶۴۷۴۱۳
اقتصادنیوز: یکی از رهبران جنبش حماس به ادعای اسرائیل مبنی بر شناسایی جنازه سه صهیونیستی در غزه واکنش نشان داد.
واکنش حماس به ادعای کشف جنازه سه نظامی اسرائیلی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، عزت الرشق عضو دفتر سیاسی جنبش حماس تاکید کرد که در صورتی که ادعاهای رژیم صهیونیستی مبنی بر دستیابی به جنازه تعدادی از اسرای خود در غزه درست باشد، این موضوع نمی‌تواند دستاوردی برای اسرائیل به شمار رود.

پایگاه خبری المیادین گزارش داد، الرشق ادامه داد که حتی در صورت درست بودن این ادعا، این موضوع نشان دهنده صدق وعده مقاومت است، مبنی بر اینکه دشمن صهیونیستی یا از طریق عملیات تبادل شرافتمندانه اسرای خود را آزاد می‌کند یا جنازه آنها را دریافت می‌کند.

وی تصریح کرد که این ادعاها تنها برای سرپوش گذاشتن بر شکست دشمن صهیونیستی در برابر جانفشانی‌های مقاومت و عناصر گردان‌های قدس و قسام در جبالیا و رفح و حی الزیتون مطرح شده است.

خبر مرتبط
کشف جنازه سه نظامی صهیونیست / سخنگوی ارتش اسرائیل ذوق‌زده شد!

سخنگوی ارتش اسرائیل که وانمود می‌کرد خبر خوشی برای اسرائیلی‌ها دارد، گفت که ارتش برای بازگرداندن اسرای اسرائیلی تلاش می‌کند.

وی احتمال داد که جنازه‌هایی که رژیم صهیونیستی ادعای شناسایی و کشف آنها را دارد، احتمالاً مربوط به اسرایی است که پیش از این هدف حملات موشکی قرار گرفته و در زیر آوارها باقی مانده‌اند.

این عضو ارشد حماس در عین حال تاکید کرد که این جنبش به روایت اشغالگران اطمینان ندارد و همواره معتقد است که سخن درست، همان چیزی است که عناصر مقاومت مطرح می کنند.

دانیل هاگاری سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی امروز در کنفرانس مطبوعاتی خود مدعی شد که ارتش اسرائیل موفق شده جنازه سه تن از اسرائیلی‌هایی که در جشن روز ۷ اکتبر به هلاکت رسیده بودند را شناسایی کند و آنها را به اسرائیل بازگرداند.

وی که گویا از یک دستاورد بزرگ عملیاتی برای ارتش و سرویس‌های جاسوسی رژیم صهیونیستی رونمایی کرده بود، گفت که جنازه‌های این افراد با تلاش‌های اطلاعاتی ارتش و همکاری با سرویس جاسوسی شاباک شناسایی شده است.

فضای عمومی جامعه صهیونیستی این روزها مملو از خبرهای غمناک مربوط به جنگ و ادامه شکاف در جامعه صهیونیستی نسبت به آن و هلاکت تدریجی اسرای اسرائیلی به علت عدم مداوای آنها توسط نیروهای حماس در نتیجه محاصره و کمبود دارو و ادامه جنگ در غزه و همچنین سردرگمی ارتش صهیونیستی در عملیات زمینی در رفح و جبالیا است و تلاش‌های تبلیغاتی تل‌آویو متوجه دستاوردتراشی‌های ولو کوچک برای بزرگنمایی‌های موفقیت ارتش اسرائیل در غزه است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی