حملات شبانه حزب الله به مواضع نظامیان صهیونیست

کدخبر: ۶۴۷۴۳۱
اقتصادنیوز: منابع خبری جمعه شب از حمله موشکی حزب الله لبنان به مواضع نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.
حملات شبانه حزب الله به مواضع نظامیان صهیونیست

حزب الله لبنان اعلام کرد که محل حضور نظامیان اسرائیلی را در شهرک صهیونیست نشین المطله هدف قرار داده است.

المیادین گزارش داد، در همین رابطه روزنامه عبری زبان اسرائیل هیوم نیز گزارش داد که بر اثر اصابت دو موشک ضد زره به شهرک المطله یک ساختمان آسیب دیده است.

پیش تر منابع خبری از شلیک بیش از ۳۰ فروند موشک به مناطق اشغالی از جمله الجلیل و بلندی‌های جولان خبر دادند.

خبر مرتبط
حماس و السنوار از درون تونل‌ها جنگ را بهتر از نتانیاهو مدیریت می‌کنند + فیلم

اقتصادنیوز: وزیر جنگ سابق اسرائیل گفت: حماس و السنوار از درون تونل‌ها جنگ را بهتر از نتانیاهو مدیریت می‌کنند.

حزب‌الله لبنان پیش از این نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که در حمایت از مردم فلسطین در غزه و مقاومت آن و همچنین در پاسخ به تروری که دشمن صهیونیستی در منطقه قانا مرتکب شد، با تعدادی پهپاد هجومی مقر فرماندهی گردان توپخانه‌ای ۴۱۱رژیم اشغالگر در منطقه جعتون را هدف قرار داده است.

در این بیانیه آمده است که حزب‌الله با دقت اردوگاه‌های استقرار نظامیان و افسران صهیونیست را هدف قرار داده و تعدادی از صهیونیست‌ها را کشته و یا زخمی کرده است.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

از ابتدای عملیات حزب‌الله در شمال فلسطین اشغالی، شمار زیادی از شهرک‌نشینان صهیونیست در این منطقه ناگزیر به ترک خانه‌های خود شده‌اند و بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی، بیشتر ساکنان مانده در این منطقه، از مشکلات روحی و روانی رنج می‌برند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی همچنین به هزینه سنگین جنگ برای این رژیم در همه زمینه‌ها از جمله اقتصادی در شهرک‌های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی و به ویژه بخش کشاورزی اذعان کرده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی