برتری القسام در شرق رفح/ 15 صهیونیست کشته شدند

کدخبر: ۶۴۷۵۴۷
اقتصادنیوز: نیرو‌های القسام با حمله به نظامیان صهیونیستی در شرق رفح موفق شدند ۱۵ تن از سربازان ارتش اشغالگر را به هلاکت برسانند.
برتری القسام در شرق رفح/ 15 صهیونیست کشته شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، گردان‌های عزالدین القسام، شاخه‌ی نظامی جنبش حماس صبح شنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند مجاهدان آن‌ها توانستند ۱۵ سرباز صهیونیستی را در شرق رفح از بین ببرند.

براساس گزارش سما الاخباریه، این گردان‌ها افزودند: نیروهای القسام خانه‌ای را هدف قرار دادند که در آن تعداد زیادی از سربازان با دستگاه‌های ضدنفر محاصره شده بودند، پس از آن مجاهدان ما به خانه هجوم بردند و با مسلسل‌های سبک و مسلسل از فاصله صفر با سربازان باقی‌مانده درگیر شدند. این درگیری در محله التنور در شرق رفح اتفاق افتاده است.

پس از گذشت بیش از هشت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

خبر مرتبط
حمله گردان‌های القسام به نیروهای اشغالگر

اقتصادنیوز: گروه‌های مقاومت فلسطین نیرو‌های اشغالگر صهیونیستی موجود در غزه را هدف حملات راکتی قرار دادند.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌ جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

خبر مرتبط
حمله موشکی سنگین القسام به سرزمین‌های اشغالی

اقتصادنیوز: گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) اعلام کرد که حمله موشکی سنگینی را از سمت جنوب لبنان علیه سرزمین‌های اشغالی به انجام رسانده است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از نزدیک به هشت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را نیز به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۳۰ تیر

   اقتصادنیوز:‌ در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

  اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی