فراجا شهادت رئیس جمهور و همراهان را تسلیت گفت

کدخبر: ۶۴۸۰۲۵
اقتصادنیوز: فراجا در پیامی شهادت رئیس‌جمهور، وزیر امورخارجه، نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرِ تبریز، استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از همراهان این افراد در سانحه هوایی را تسلیت گفت.
 فراجا شهادت رئیس جمهور و همراهان را تسلیت گفت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، فراجا در اطلاعیه‌ای که درپی شهادتِ رئیس جمهور، وزیر محترم امور خارجه، نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرِ تبریز، استاندار آذربایجان شرقی و ... صادر کرد، آمده است:‌ «با نهایتِ تأثر و تأسف شهادتِ شهیدِ خدمت رییس محترم جمهور آیت الله ابراهیم رئیسی را به ساحت مقدس امام زمان(عج)، فرمانده معظم کل قوا(مدظله‌العالی) و عموم مردمِ شریفِ ایران تسلیت عرض می‌کنیم. آیت الله رئیسی همواره و همیشه دغدغه خدمت به مردم را داشتند و در همین راهِ مقدس جان برکف گذاشتند. خدمات و توفیقات ایشان در منظر و نگاه مردم همیشه به یادگار خواهد ماند.»

در ادامه این پیام تسلیت آمده است:‌ «همچنین فقدان نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهر تبریز آیت الله آل هاشم، وزیر محترم امور خارجه جناب آقای امیرعبدالهیان، استاندار محترم و هیأت همراه بر این حزنُ و اندوه افزود، که جا دارد به مردم غیور و  قهرمانِ استان آذربایجان شرقی، خانواده محترم سوگواران و  عمومِ هموطنان تسلیت و تعزیت داشته و از خداوندِ متعال صبری عظیم و جزیل برای بازماندگان آرزو می‌کنیم.»

خبر مرتبط
وزیر دفاع شهادت رئیس جمهور را تسلیت گفت

اقتصادنیوز: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، شهادت رئیس‌جمهور و همراهانش در سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفت.

فراجا در پایان ضمن همدردی با «ملتِ بزرگ و سلحشور» اعلام کرد: «تلاش و مساعیِ لازم برای تأمین امنیت عمومی و برگزاری مراسم باشکوهِ وداع با بزرگانِ انقلابِ اسلامی را به‌کار خواهد بست.»

خبر مرتبط
حکیم به رهبر معظم انقلاب و ملت ایران پیام تسلیت داد

اقتصادنیوز: «سید عمار حکیم» رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی شهادت رئیس جمهوری و همراهان ایشان را در سانحه سقوط بالگرد تسلیت گفت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی