رئیس جمهور مالدیو شهادت رئیسی و همراهانش را تسلیت گفت/ جنت فردوس نصیبشان!

کدخبر: ۶۴۸۰۴۰
اقتصادنیوز: محمد مویزو رئیس جمهوری مالدیو شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهانش در سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفت و جنت فردوس را برای شهدا از خداوند طلب کرد.
رئیس جمهور مالدیو شهادت رئیسی و همراهانش را تسلیت گفت/ جنت فردوس نصیبشان!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  محمد مویزو امروز دوشنبه به دنبال این حادثه در حساب ایکس خود نوشت: از درگذشت نابهنگام دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران در سانحه دلخراش بالگرد به شدت متاثر شدم.

وی در این پیام «از خداوند متعال برای روح رئیس جمهور، امیرعبداللهیان وزیر خارجه و سایر جان باختگان این حادثه تاسف بار» طلب رحمت کرد و افزود که از خداوند متعال می‌خواهم «جنت فردوس» نصیب آنها کند.

رئیس جمهور مالدیو در انتها تاکید کرد: فکر و دعای ما با خانواده‌های داغدار و ملت ایران در این زمان اندوه عمیق است.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی که عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شده بود، به همراه تمامی همراهان، همزمان با شب ولادت امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل شد.

خبر مرتبط
توییت پایگاه اطلاع رسانی رهبر انقلاب در پی شهادت ابراهیم رئیسی

اقتصادنیوز: پایگاه اطلاع رسانی رهبری عکسی خاص از شهید ابراهیم رئیسی منتشر کرد.

حجت الاسلام آل هاشم، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سردار سید مهدی موسوی فرمانده یگان حفاظت رئیس‌جمهور و تعدادی از محافظین و خدمه بالگرد از سرنشینان بالگرد حامل رئیس‌جمهور بودند.

خبر مرتبط
پاکستان یک روز عزای عمومی اعلام کرد

اقتصادنیوز :نخست وزیر پاکستان اعلام کرد برای همبستگی با ایران در پی سانحه بالگرد رئیس‌جمهور کشورمان و به شهادت رسیدن وی و همراهانش، یک روز عزای عمومی اعلام کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی