واکنش وزیر علوم به شهادت رئیسی/ سید محرومان همه زندگی خود را وقف خدمت به مردم کرد

کدخبر: ۶۴۸۱۲۸
اقتصادنیوز: وزیر علوم با بیان اینکه سید محرومان، شهید خدمت، حضرت آیت‌الله رئیسی و همراهان صدیق به بزرگ‌مردان شهید رجائی و باهنر پیوستند، گفت: خون شهدا تضمین کننده یکپارچگی و اتحاد ملت جمهوری اسلامی ایران است.
واکنش وزیر علوم به شهادت رئیسی/ سید محرومان همه زندگی خود را وقف خدمت به مردم کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  تسنیم، محمدعلی زلفی‌گل در مراسم سوگواری و یادبود رئیس‌جمهور شهید و همراهانش که در ستاد وزارت علوم برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا به ویژه رئیس‌جمهور شهید و یاران همراهش گفت: باور چنین اتفاقی تلخ و سخت است، اما تسلیم حکمت و تقدیر خداوند بزرگ هستیم.

خبر مرتبط
امیر کویت شهادت رئیس‌جمهور ایران را تسلیت گفت

امیر کویت شهادت رئیس جمهور و وزیر خارجه ایران را تسلیت گفت.

وی افزود: این نظام و این مملکت صاحب دارد، هزاران شهید جان خود را در طبق اخلاص قرار دادند و برای عزت این نظام تقدیم کردند. آنچه که مسلم است، این است که خون شهدا تضمین کننده یکپارچگی و اتحاد ملت جمهوری اسلامی ایران است.

وزیر علوم ادامه داد: سید محرومان، شهید خدمت، حضرت آیت‌الله رئیسی و یاران و همراهان صدیق به بزرگ‌مردان شهید رجائی و باهنر پیوستند. همه این شهیدان در راه خدمت به کشور سر از پا نمی‌شناختند. این توفیق نصیبم شد که در خدمت ایشان باشم. شهادت می‌دهم که این سید مظلوم همه زندگی خود را وقف خدمت به مردم کرد.
خبر مرتبط
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا شهادت رئیس جمهور را تسلیت گفت

اقتصادنیوز: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ بورل با انتشار یک بیانیه به نمایندگی از این اتحادیه، شهادت رئیس‌جمهور، وزیر خارجه و دیگر مقامات ایران را تسلیت گفت.

زلفی‌گل افزود: آیت‌الله شهید رئیسی در سفر‌های پیاپی استانی همواره دغدغه مردم را داشت و شعارش این بود که مردم به ما اطمینان کردند و ما باید امانتدار اعتماد آنان باشیم.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ایشان هیچ کاری را دستور انجام نمی‌داد، مگر اینکه مطمئن می‌شدند آن کار به نفع مردم است و همواره اعتقاد داشتند کار کارشناسی که به نفع آینده مردم باشد، حتما باید اجرایی شود. عدالت، همواره شعار ایشان بود و در توزیع منابع به این مهم توجه می‌کرد.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تصریح کرد: شهادت می‌دهم که رئیس جمهور مرحوم چه مرارت‌ها تحمل کردند تا در دوران کرونا شاهد راه‌اندازی مجدد آموزش حضوری در دانشگاه‌ها باشیم. دلسوزی و اعتماد مردم را سرمایه خود در مسیر خدمت به خلق می‌دانست. آرزو داریم در سالروز ولادت آقا امام رضا (ع) با ائمه اطهار محشور و همنشین باشند.
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی