ابراز همدردی دبیرکل حزب‌الله لبنان با رهبر انقلاب در پی سقوط بالگرد رئیس‌جمهور

کدخبر: ۶۴۸۱۹۰
اقتصادنیوز: دبیر کل حزب‌الله لبنان با اشاره به نقش وزیر خارجه فقید کشورمان در حمایت از جریان مقاومت، تأکید کرد که رهبر معظم انقلاب، در جنگ سخت با کشورهای مستکبر و توسعه‌طلب، وظیفه رهبری امت اسلامی را بر عهده دارند.
ابراز همدردی دبیرکل حزب‌الله لبنان با رهبر انقلاب در پی سقوط بالگرد رئیس‌جمهور
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان شامگاه امروز دوشنبه شهادت آیت الله رئیسی و همراهان وی را به حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی تسلیت گفت.نصرالله خطاب به رهبر معظم انقلاب گفت که به خاطر فقدان این افراد برجسته در این مرحله حساس، با ایشان ابراز همدردی می‌کند.
خبر مرتبط
پیام عضو ارشد جنبش حماس برای ایران در پی حادثه بالگرد رئیسی

اقتصادنیوز:«عزت الرشق» از رهبران جنبش حماس در پی وقوع حادثه برای بالگرد حامل رئیس جمهور ایران، در اظهاراتی گفت: از خداوند متعال می‌خواهیم که رئیس‌جمهور ایران، وزیر خارجه این کشور و همراهان آن‌ها را مورد لطف خود قرار دهد.

وی همچنین تأکید کرد: چشم امید ما و همه مظلومان، نیروهای مقاومت و مجاهدان، به وجود حضرتعالی و رهبری حکیمانه شماست.دبیر کل حزب الله با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب، وظیفه رهبری امت اسلامی را در جنگ سخت با کشورهای مستکبر و توسعه‌طلب بر عهده دارند، تصریح کرد: حسین امیرعبداللهیان حامل پرچم دفاع از مقاومت در تمامی محافل بین‌المللی بود.
 
258

دولت پیشبرد امور لبنان به دنبال شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان او در سانحه هوایی روز گذشته 3 روز عزای عمومی در این کشور اعلام کرده است.بالگرد حامل آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، سید محمد علی آل هاشم امام جمعه تبریز، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و چند تن دیگر از همراهان آن‌ها روز گذشته در هوای مه‌آلود آسمان شمال غرب کشور دچار سانحه شد و تمام سرنشینان به شهادت رسیدند. آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و وزیر امور خارجه و به همراه دیگر مقامات جهت افتتاح سد مشترک «قیز قلعه‌سی» با جمهوری آذربایجان عازم شهرستان مرزی خداآفرین شده بودند که در مسیر بازگشت بالگرد حامل آن‌ها دچار حادثه شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی