گفت‌وگوی تلفنی نیکولاس مادورو با محمد مخبر

کدخبر: ۶۴۸۲۱۳
اقتصادنیوز: رئیس جمهور ونزوئلا در تماس تلفنی با معاون اول رئیس جمهور گفت: صمیمانه با دولت و ملت ایران همدردیم و البته یقین داریم مسیر پیش روی ایران مسیری سرشار از موفقیت و پیروزی است.
گفت‌وگوی تلفنی نیکولاس مادورو با محمد مخبر

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، نیکولاس مادورو شامگاه دوشنبه در تماس تلفنی با مخبر گفت: مراتب تسلیت خود را به نمایندگی از ملت ونزوئلا به رهبری معظم انقلاب اسلامی، دولت و مردم ایران ابراز می دارم.

وی افزود: آیت الله رئیسی برادر بزرگ من و نماد یک انقلابی و آزادی خواه تمام عیار در عصر فعلی ما بود.

رئیس جمهور ونزوئلا تصریح کرد: روابط ایران و ونزوئلا روابطی تاریخی است و دوستی و برادری ماهمیشگی خواهد بود.

خبر مرتبط
تسلیت نخست‌وزیر قطر به سرپرست وزارت امور خارجه در پی شهادت ابراهیم رئیسی

اقتصادنیوز: شیخ محمد بن عبدالرحمن آل‌ثانی نخست وزیر و وزیر خارجه قطر طی تماس تلفنی با علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه، شهادت آیت الله رئیسی و امیرعبداللهیان را تسلیت گفت.

وی اظهار داشت: به مردم شریف ایران به ویژه خانواده محترم دکتر رئیسی تسلیت می گویم و یقین دارم آینده جمهوری اسلامی ایران مثل تمام آزادی خواهان روشن و سرشار از موفقیت است.

محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور نیز در این گفت وگوی تلفنی ضمن تشکر از همراهی و همدلی آقای نیکولاس مادرو گفت: پیوند ایران و ونزوئلا ناگسستنی است و ما روابط مان را در عالی ترین سطح راهبردی ادامه خواهیم داد.

مخبر تاکید کرد: رئیس جمهور فقید(شهید) ما یک مردم دوست واقعی بود که در نهایت جانش را در مسیر خدمت به مردم ایران نثار کرد.
آقای مخبر ادامه داد: راه و مسیر دو ملت مقابله با یک جانبه گرایی در جهان است و ما در این مسیر همواره در کنار شما هستیم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی