تسلیت‌گویی پوتین به مقام معظم رهبری در پی درگذشت ابراهیم رئیسی

کدخبر: ۶۴۸۲۴۲
در پی شهادت رئیس جمهور کشورمان و هیات همراه وی در سانحه سقوط بالگرد، رئیس جمهوری روسیه پیام تسلیتی خطاب به مقام معظم رهبری منتشر کرد.
تسلیت‌گویی پوتین به مقام معظم رهبری در پی درگذشت ابراهیم رئیسی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در پیام تسلیت ولادیمیر پوتین،‌ رئیس جمهور روسیه خطاب به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی آمده است: «مراتب تسلیت عمیق اینجانب را بابت این مصیبت عظیم وارده به ملت ایران و بروز سانحه هوایی که به جان باختن ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و تعدادی دیگر از مقامات برجسته کشور شما منجر شد، پذیرا باشید.

سید ابراهیم رئیسی سیاستمداری برجسته بود که سرتاسر عمر خود را وقف خدمت به میهن کرد. او به راستی از احترام بالایی در میان هم‌میهنان خود برخوردار بود و اعتبار زیادی در خارج از کشور داشت. به عنوان دوست حقیقی کشور روسیه وی شخصا سهم بسزایی در گسترش روابط دوستانه میان دو کشور همسایه داشت و تلاش‌های بسیاری را برای ارتقای این روابط به سطح مشارکت راهبردی انجام داد.

خبر مرتبط
تسلیت‌گویی رییس‌جمهور ایرلند به مناسبت شهادت ابراهیم رئیسی

اقتصادنیوز: رییس جمهور ایرلند درگذشت رییس جمعور و وزیر امور خارجه کشورمان را تسلیت گفت.

من چندین بار با سید ابراهیم رئیسی دیدار داشتم و تا همیشه یاد این انسان شریف را به خاطر خواهم سپرد.

خواهشمندم مراتب تسلیت صمیمانه و حمایت اینجانب را به خویشان و نزدیکان رئیس جمهور و همه جانباختگان این سانحه برسانید. برای او و تمام مردم ایران استقامت روحی در برابر این فقدان سنگین و جبران ناپذیر را آرزو دارم.»

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی