هنیه دردانشگاه تهران/ رئیسی مواضع ثابتی در قبال فلسطین داشت

کدخبر: ۶۴۸۵۴۶
اقتصادنیوز: رئیس دفتر سیاسی حماس گفت: در ماه مبارک رمضان و در سفر به تهران دیداری با آقای رئیس جمهور داشتیم و او باردیگر به مواضع ثابت جمهوری اسلامی ایران از ملت فلسطین تاکید کرد و ما گوش دادیم.
هنیه دردانشگاه تهران/ رئیسی مواضع ثابتی در قبال فلسطین داشت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  «اسماعیل هنیه» صبح امروز (چهارشنبه) در مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان در دانشگاه تهران، گفت: ای برادران عزیز و گرامی؛ ضمن درود به شما اعلام می‌کنم که من از طرف ملت مقاوم فلسطین آمده‌ام تا در مراسم تشییع رئیس جمهور شهید و وزیر امور خارجه ایران شرکت کنم و شهادت مردانی که همراه ایشان بودند و این قدر الهی اتفاق افتاد، تسلیت بگویم. از خدوند متعال خواستارم آنها را مورد رحمت واسعه خود قرار داده و در بهشت برین جای دهد.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان و در سفر به تهران دیداری با آقای رئیس جمهور داشتیم و باردیگر به مواضع ثابت جمهوری اسلامی ایران از ملت فلسطین تاکید کرد و ما هم گوش دادیم. در این دیدار به چند محور اشاره کردند که من به ۳ محور اشاره می‌کنم.

رئیس دفتر سیاسی حماس با بیان اینکه مساله فلسطین، مساله اول امت اسلامی است، گفت: امت اسلامی از همه ظرفیت‌های خود برای آزادی فلسطین استفاده می‌کند. مساله فلسطین تنها سیاسی نیست و در عمق عقیده امت اسلامی قرار دارد. در این سرزمین قبله اول مسلمانان و معراج پیامکبر اکرم وجود دارد.

خبر مرتبط
اسماعیل هنیه: دشمن صهیونیستی برای بقا دست و پا می‌زند

اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس خاطرنشان کرد: دلیرمردان مقاومت ثابت کردند که زوال و نابودی رژیم اشغالگر حتمی است.

هنیه با بیان اینکه ایشان(آقای رئیسی) در مساله دوم گفتند که مقاومت یک انتخاب استراتژیک است تا ما آزادی فلسطین را محقق کنیم، اظهار کرد: مقاومت در فلسطین، سنگر اول مقاومت امت اسلامی است. ما در جمهوری اسلامی ایران به حمایت خود از مقاومت ادامه می‌دهیم که خواسته مقاومت محقق شود.

خبر مرتبط
هنیه با نخست وزیر مالزی به گفتگو نشست / محور اصلی بحث چه بود؟

اقتصادنیوز: رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس با انور ابراهیم نخست وزیر مالزی در مورد آخرین تحولات غزه دیدار و گفتگو کرد.

وی با بیان اینکه نبرد طوفان الاقصی مورد سومی بود که آیت‌الله رئیسی متذکر شدند، گفت: ایشان دیدند و همانگونه که ما هم میبینیم طوفان‌الاقصی نبردی بود که قلب رژیم صهیونیستی را به لرزه درآورد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی