محسن هاشمی به کارزار انتخابات می آید؟

کدخبر: ۶۴۹۸۵۳
اقتصادنیوز: شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در جریان بررسی نامزدهای انتخابات ریاست‌‌جمهوری به تصمیم اولیه برای حمایت از محسن هاشمی رفسنجانی رسیده و این تصمیم مورد وثوق همه اعضای شورای مرکزی این حزب قرار گرفته است.
محسن هاشمی به کارزار انتخابات می آید؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از دنیای اقتصاد، محسن هاشمی درباره این تصمیم گفته است که مخالفتی با کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری ندارد.

بر همین اساس، مقرر شده است که حزب کارگزاران جلساتی با جبهه اصلاحات داشته باشد تا در صورت توافق، کارگزاران با جبهه اصلاحات به یک گزینه برسند؛ کارگزاران محسن هاشمی را به عنوان گزینه پیشنهادی خود به جبهه اصلاحات معرفی کرده است و منتظر است در جلسات آتی با جبهه اصلاحات به یک جمع بندی دربازه نامزد نهایی برسد.

خبر مرتبط
انتخابات ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد را میان مردم آورد/دیروز در میدان 72 نارمک چه گذشت؟+فیلم

اقتصادنیوز: جمعی از مردم استان مرکزی با مراجعه به منزل محمود احمدی‌نژاد در میدان 72 نارمک از او خواستند در انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت کند.

خبر مرتبط
انتخابات الکترونیک در انتظار تایید شورای نگهبان/ مشارکت 100 هزار نفری در انتخابات ریاست جمهوری

اقتصادنیوز :معاون استاندار و فرماندار تهران گفت: ۱۰۰ هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی، نظارت، انتظامی و امنیتی برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در هشتم تیر ماه امسال برگزار می‌شود، در پایتخت سازماندهی شد و مشارکت می‌کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی