واکشن محسن هاشمی به انتشار خبر حضورش در انتخابات ریاست جمهوری

کدخبر: ۶۴۹۸۸۵
اقتصادنیوز: محسن هاشمی خبر حضور خود در انتخابات ریاست‌جمهوری را تایید نکرد.
واکشن محسن هاشمی به انتشار خبر حضورش در انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، محسن هاشمی رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، با تایید نکردن خبر حضورش در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: باید ابتدا جلسه شورای مرکزی حزب برگزار شود. باید جلسه جبهه اصلاحات هم برگزار شود. در اخباری که امروز من در فضای مجازی مشاهده کردم، آمده که شورای مرکزی از نامزدی من حمایت کرده است، نه اینکه من نامزد شده باشم.

خبر مرتبط
محسن هاشمی به کارزار انتخابات می آید؟

اقتصادنیوز: شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در جریان بررسی نامزدهای انتخابات ریاست‌‌جمهوری به تصمیم اولیه برای حمایت از محسن هاشمی رفسنجانی رسیده و این تصمیم مورد وثوق همه اعضای شورای مرکزی این حزب قرار گرفته است.

سید محمود علیزاده طباطبایی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی نیز با اینکه جلسه‌ای در روزهای گذشته به صورت مجازی برگزار شده است، اظهار کرد: در آن جلسه تصمیمی برای معرفی نامزد حزب گرفته نشد و قرار شد جلسه در روز ۵ شنبه برگزار شود.

خبر مرتبط
تحلیل محسن هاشمی از 3 اتفاق مسجدپارک قطریه، حوزه علمیه ازگل و گوشت تلخ

روزنامه اعتماد: در یک ماه گذشته افکارعمومی با سه چالش دوقطبی ایجاد شده از سوی مسوولان و چهره‌های سیاسی مواجه شدند و به آن واکنش قابل تامل نشان دادند که ناشی از عدم اقناع بود. این سه عبارت است از: قیطریه،ازگل و گوشت تلخ.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی