حزب کارگزاران از این دو کاندیدا حمایت می کند

کدخبر: ۶۵۰۶۸۴
اقتصادنیوز: یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: این حزب از محسن هاشمی و اسحاق جهانگیری برای حضور در انتخابات حمایت می‌کند.
حزب کارگزاران از این دو کاندیدا حمایت می کند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سید محمود علیزاده طباطبایی با اشاره به برگزاری جلسه شورای مرکزی حزب کارگزاران ، اظهار کرد: در این جلسه محسن هاشمی به عنوان نامزد حزب انتخاب شد، ولی اگر اسحاق جهانگیری ثبت‌نام کند، او به عنوان نامزد حزب به جبهه اصلاحات معرفی خواهد شد.

وی ادامه داد: قرار است احزاب گزینه‌های خود را به جبهه اصلاحات معرفی کنند و تصمیم جمعی در این زمینه گرفته شود.

کار ثبت نام داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساعت ۸ صبح پنج شنبه در محل ستاد انتخابات در وزارت کشور آغاز شده است.

کار ثبت نام که هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر ادامه دارد، تا روز ۱۴ خردادماه ادامه خواهد یافت و پس از آن اسامی به شورای نگهبان ارسال خواهد شد.

خبر مرتبط
پرویز فتاح تکلیف را روشن کرد/ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری نمی‌شوم

اقتصادنیوز: پرویز فتاح حکم رهبری را مدال افتخار و خدمت در ستاد اجرایی را فرض می‌داند و در انتخابات ریاست‌‌جمهوزی کاندیدا نخواهد شد.

در فرآیند این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، بعد از انجام ثبت نام قطعی داوطلبان، ۷ روز برای بررسی صلاحیت‌ها در شورای نگهبان و ۱۴ روز برای تبلیغات داوطلبان زمانبندی شده است.

خبر مرتبط
تنور انتخابات داغ شد/ مسابقه اصولگرایان برای رسیدن به پاستور/ لیست انتخابات ریاست جمهوری 17 نفره شد

اقتصادنیوز: ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری 1403، عصر امروز به پایان رسید و ستاد انتخابات وزارت کشور شاهد حضور چهره هایی چون علیرضا زاکانی و مسعود پزشکیان بود.

انتخابات زودهنگام چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در پی شهادت آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور سابق، روز جمعه ۸ تیرماه برگزار می‌شود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی